Dárek pro rodiče k výročí svatby

Dárek pro rodiče k výročí svatby

Je prakticky jedno, jestli vaši rodiče slaví zlatou svatbu, nebo zda je letos čeká nekulaté výročí. Dárek od jejich nejbližších, mezi které určitě patříte, jim jistě udělá radost. Někdy to ale s výběrem není tak jednoduché – co dát rodičům, kteří nic nechtějí, po ničem netouží a podle jejich slov ani nic nepotřebují? 

Dopřejte jim společný odpočinek 

Láska kvete v každém věku, někdy je ale potřeba vztah trochu oživit a utužit. Pokud vnímáte, že by vaši rodiče ocenili trochu odpočinku, věnujte jim poukaz na wellness pro dva nebo třeba masáže v Ostravě. Jedná se o skvělé zážitkové dárky, které ovšem budou vyhovovat i méně dobrodružným náturám, pro které let balónem nebo seskok padákem není to pravé ořechové. 

Proč rodiče neposlat na menší dovolenou? Wellness pobyty pro dva v Praze nebo Ostravě nabídnou ubytování v luxusním hotelu se snídaní, vstup do sauny a vířivky a v některých hotelích i příjemná masáž. Pokud rodiče nebydlí ani v jednom z těchto měst, mohou si zároveň udělat hezký výlet a zavzpomínat na začátky jejich vztahu. 

Někteří rodiče pobyt příliš neocení. Možná mají doma hospodářství, o které se musí starat, a nebo zkrátka netouží po změně prostředí a nejlépe je jim doma. V takovém případě zvažte alespoň wellness balíček, kdy nemusí pobývat v hotelu, ale zajedou si spolu na wellness spojené s masáží nebo privátní vířivkou. 

Darujte jim zdraví a duševní pohodu 

Poukaz na masáž je další skvělý způsob, jak dát rodičům najevo, že vám na nich i na jejich zdraví záleží. Pro každého z nich můžete vybrat jinou – maminka bude nadšená třeba z masáže horkými lávovými kameny, tatínek může ocenit silnější havajskou lomi lomi masáž. Pokud rodiče trápí bolesti zad a kloubů nebo vysoký krevní tlak, pomůže jim baňkování. Sázkou na jistotu je ale klasická relaxační masáž, která uvolní krk, záda i nohy. 

Pokud jim některý ze zážitků poskytnete formou poukazu, budou si rodiče moci sami vybrat termín, který se jim nejvíce hodí.