Colours of Ostrava radegast

Festival Colours of Ostrava končí. Rekordní výtoč piva mluví za vše

Právě skončený festival Colours of Ostrava v oblasti Dolních Vítkovic, který přinesl spousty kvalitních vystoupení na hudebních podiích i ve výčepních stanech Radegastu. Během čtyřdenního hudebního svátku se vyčepovalo 480 tisíc piv! Správné čepování piva a potřebnou teplotu piva hlídali sládci a mistři výčepní z pivovaru Radegast.

Velkou zásluhu na tom má celý tým Radegastu, který průběžně kvalitu kontroloval, a také tým 340 výčepních, kteří byli na akci perfektně připraveni. Velká spokojenost z řad návštěvníků byla také s našimi rychlovýčepy. Potvrdilo se, že na takto velkých akcích s desítkami tisíc návštěvníků mohou být přínosem a pomohou zlepšit pivní servis.

Nadšení panovalo i v 55 tunové hospodě Radegast PUB s kapacitou 1 000 lidí, kde probíhala po celou dobu konání festivalu Škola čepování. Do „pivní školy“ zavítalo celkem 2 400 návštěvníků. V hospodě se rovněž čepovalo správně hořké pivo Radegast do skla. Velký zájem byl také o adrenalinovou atrakci Radegast, kde lidé překonávali hořké překážky.

Přispěli jste taky do rekorního výčepu piv?