život bez bariér

Festival Život bez bariér

Festival ŽIVOT BEZ BARIÉR je zaměřený na osoby se zdravotním znevýhodněním, osoby tělesně postižené, seniory, děti a také na nejrůznější dnes běžné diagnózy, např. celiakie, obezita, cukrovka.

Cílem festivalu je pomoci lidem s různými druhy handicapů, a to jak zdravotními, tak společenskými a přispět tak ke zlepšení života a zapojení do společnosti ve všech směrech jejich činností.

Jak aktivně strávit důchodový věk? Jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby? Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení? Potřebujete poradit s úpravou bytu? S výběrem kompenzačních pomůcek, vozíčků nebo úpravou vozidla?

Na festivalu můžete nalézt širokou nabídku firem poskytujících sociální a asistenční služby, úpravy vozidel, úpravy bydlení, možnosti trávení volného času a cestování, protetické, ortopedické a kompenzační pomůcky, nejrůznější elektrické invalidní vozíky, skútry a mnoho dalšího.

Patronem festivalu je muž roku 2009, sportovec, moderátor Martin Zach.

Setkat se můžete s řadou sdružení, nadačních fondů a neziskových organizací, které nabídnou nejrůznější produkty a služby. Čeká na vás také bohatý program. Přednášky lékařů, workshopy, poradny, módní přehlídka funkčního prádla pro handicapované, tvořivé dílny.

Kdy? 4.-6. října 2019 na Černé louce.

Otevírací doba:

Pátek         9.00 – 17.00
Sobota       9.00 – 17.00
Neděle       9.00 – 16.00

Akci můžete sledovat na FB události.

Jednodenní vstupenky ke koupi: