hudební koncerty

Jaké hudební koncerty nás čekají?

Polovina podzimu je za námi, což znamená, že se většinou připravujeme už na vánoční svátky. Pokud nesnášíte ten předvánoční shon, který je v obchodních domech, tak už určitě nakupujete vánoční dárky nyní. Je to zcela pochopitelné, protože kdo by přece neudělal to samé, že ano. Pokud se rozhodnete nakupovat vánoční dárky už nyní, možná vám ani nebude vadit, když dáte nějaký dárek dopředu. Co třeba věnovat takový skvělý vánoční koncert?

Vánočních koncertů bude letos v Ostravě opravdu mnoho. Chystá se jich tolik proto, že jsou zkrátka u obyvatel oblíbené. Není se čemu divit, většinou se lidé chtějí navnadit na tu pravou vánoční atmosféru, chtějí zapomenout na stres, který se s nimi táhne díky nakupování dárků a díky pečení či uklízení. Vánoční koncerty oblíbených hudebních interpretů vždycky pomůžou odreagovat se.

V Ostravě si opravdu letos přijdou na své všichni milovníci hudby. Pojďme si zmínit ty nejzajímavější koncerty, které nás letos čekají. Nenechte si rozhodně ujít ani jeden z nich, protože jistě každý bude stát za to.

• Ivan Mládek a Banjo Band

Po roce se opět na místo činu chystá i Ivan Mládek se svou kapelou Banjo Band. Chystají se do Ostravy v rámci projektu Jiná kultura Ostrava 2017, kdy přijedou nejen s rolničkami, které přinesou tu pravou vánoční atmosféru, ale jistě přivezou s sebou i Ježíška, bez kterého by Vánoce nebyly Vánocemi.

Jeho koncert se konkrétně uskuteční 8. prosince v kině Vesmír, a to od 19:00 hodin.

• Pavel Šporcl

Po dvouleté pauze se na turné plné vánočních koncertů vydává taky Pavel Šporcl, který s sebou do jedenácti měst České republiky přinese tu pravou koncertní vánoční atmosféru. Přinese s sebou koncerty plné skladeb z jeho prvního vánočního alba, což jistě ocení příznivci jeho první tvorby. Zazní samozřejmě i klasické vánoční melodie, které nás dokonale připraví na vánoční svátky.

Koncert se bude konat 12. prosince v Domě kultury města Ostrava od 19:00 hodin.