Začaly Korejské dny

Začaly Korejské dny!

V té krásné Ostravě se neustále něco děje. Nejen, že se zde neustále konají různé festivaly a koncerty, ale taky tu máme postaráno o jiné formy zábavy. Konají se zde taky velice uznávané události, mezi něž se řadí taky Korejské dny, které vypukly v Ostravě konkrétně 2. listopadu tohoto roku. Vše započalo dopoledním přijetím jihokorejského velvyslance, s nímž se setkali v budově radnice například primátorka Kateřina Šebestová nebo taky náměstek primátora pan Michal Mariánek.

Celá tato událost samozřejmě není jenom o přijímání zvláštních hostů v Ostravě, ale jedná se o jakési nahlédnutí do korejské kultury. Na programu jsou například různá korejská představení, taky fotografické výstavy (jednou z nich je například i výstava nazvaná „Korejská zima a zimní olympijské hry“), dále taky mohou návštěvníci ochutnat něco z tradiční korejské kuchyně.

Celá tato výstava, tyto Korejské dny se konají až do konce listopadu, proto si udělejte čas a nahlédněte taky do jiné kultury, než je ta naše česká. Čekají na vás také workshopy korejské kuchyně nebo například korejské čaje, které se budou podávat v čajovnách, či třeba konference o korejském podnikání a byznyse.