Projekční kancelář SONDER PROJEKT

Koho oslovit na projekt rodinného domu?

Každý člověk má ve své hlavě představu vysněného domu. Když tedy požádá firmu zpracovávající projektovou dokumentaci o projekt, očekává, že projekt domu se alespoň částečně bude podobat představám. Bohužel mnohé společnosti nezpracují projektovou dokumentaci tak, jak si klienti přejí a často ani správně neporadí. Nemůžeme však všechny firmy házet do jednoho pytle, existuje projekční kancelář, která vytvoří projektovou dokumentaci rodinného domu přesně podle představ klienta. Tou kanceláří je projekční kancelář SONDER PROJEKT, s. r. o.

Projektovou dokumentací se rozumí soubory schémat a výkresů, které jsou jakýmsi popisem stavby a jejího nejbližšího okolí. Projekt poskytuje stavitelům potřebné informace, díky němu se může stavitel pustit do práce.

Projektová dokumentace se však zpracovává nejen v případě novostaveb, ale také v případě rekonstrukce stavby. Při rekonstrukci se projekt zaměřuje zejména na stávající stav objektu. Ať už potřebujete zpracovat projektovou dokumentaci pro novostavbu nebo pro rekonstrukci domu, obraťte se na zmiňovanou projekční kancelář SONDER PROJEKT, s. r. o.

Zpracování dokumentace k vaší spokojenosti

Projekční kancelář se zaměřuje na zpracování všech stupňů projektové dokumentace. Postará se o studie, dokumentaci pro územní rozhodnutí, stavební povolení i o realizační dokumentaci. Díky svým dlouholetým zkušenostem dokáže firma navrhnout moderní, přesto funkční dům, který je přesně podle představ klienta. Vše k vzájemné, oboustranné spokojenosti.

Firma se zaměřuje na zpracování dokumentace rodinných domů, dvojdomků i patrových domů. Zpracuje také projekty garáží, bungalovů nebo případně dřevostaveb či zděných staveb.

Technik na místě stavby, aby vše probíhalo bez komplikací

Dalším důvodem, proč svěřit svůj budoucí dům projekční kanceláři SONDER PROJEKT, s. r. o., je technický dozor na stavbách. Nezávislý zkušený konzultant dohlédne na to, aby stavba probíhala podle plánů a podle dokumentace. V případě potřeb a komplikací bude chránit zájmy vás jakožto klienta.