Luxusní nemovitosti na Praze 17

Luxusní nemovitosti na Praze 17

Mnoho exklusivních nemovitostí vhodných k pronájmu i k prodeji nabízí realitní kanceláře na Praze 17. V nabídce jsou luxusní byty, prodej luxusních rodinných domů a vil, pronájem kanceláří a prodej pozemků v oblasti: Praha 17, kam patří Řepy, Zličín, Sobín, část Třebonic, Letňany, Čakovice, Třeboradice, Miškovice.

Územní část Prahy 17 nabízí především místa vhodná pro bydlení, luxusní vily a rodinné domy i exklusivní byty, Jde o strategicky vhodná místa i pro podnikání.

V Praze 17 se nachází spousta zajímavostí, které může Praha nabídnout. Kostel sv. Martina, kostel Panny Marie Vítězné na Bílé hoře, klášter Kongregace sv. Karla Boromejského a další. Zde jsou nabízeny nemovitosti na ulicích, jako jsou Makovského, Slánská, Plzeňská či Čístovická. Realitní kanceláře dále nabízejí také předprodej a prodej nízkoenergetických bytových jednotek, prodej exkluzivních bytů přímo v historickém centru Prahy nebo unikátní a luxusní nemovitosti z bohaté nabídky, ze které si vybere každý, kdo touží po pěkné bydlení nebo chce reprezentativní kanceláře v centru Prahy.

Luxusní nemovitosti v centru Prahy

Developerské projekty v lokalitě Praha 17 nabízejí nové možnosti luxusního bydlení. Jedinečné a osobité bydlení lze získat v nádherné lokalitě v jádru historické Prahy na Starém Městě, v oblasti lemované ulicemi jako Pařížská, Dlouhá, Kozí nebo Bílkova. Pro investory a podnikatele je v databázi realitních kanceláří spousta lukrativních obchodních prostor a pronájem kanceláří, které se nachází na těch nejvíce žádaných adresách, například na Florentinu nebo v blízkosti Václavského náměstí.