Prodej nemovitostí na Praze 16

Prodej a pronájem nemovitostí na Praze 16

Realitní kanceláře nabízí na prodej a pronájem nemovitostí jako jsou luxusní byty a kanceláře, prodej luxusních rodinných domů a vil a prodej pozemků v oblasti: Praha 16, kam patří Radotín, Velká Chuchle, Malá Chuchle, Lochkov, Zbraslav, Lahovice, Lipence.

Územní část Prahy 16 nabízí především luxusní vily a rodinné domy, ale jde také o dobré místo vhodné pro podnikání. Realitní kanceláře nabízí řadu rezidenčních nemovitostí a bytů, domů a kanceláří na prodej i pronájem po celém městě Prahy.

V Praze 16 se nachází spousta zajímavostí, které může Praha nabídnout. Zámek Zbraslav, Radotínské Skály, Přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj či sousedící Dostihové závodiště Velká Chuchle a další. Realitní kanceláře dále nabízí předprodej a prodej nízkoenergetických bytových jednotek, prodej exkluzivních bytů v historickém centru Prahy nebo unikátní a luxusní nemovitosti z bohaté nabídky, ze které si vybere každý, který touží po krásném bydlení nebo chce reprezentativní kanceláře v centru Prahy.

Luxusní nemovitosti

Developerské projekty v lokalitě Praha 16 nabízejí nové jedinečné koncepty luxusního bydlení. Můžete tak získat jedinečné a osobité bydlení v nádherné lokalitě v jádru historické Prahy na Starém Městě, v oblasti lemované ulicemi jako Pařížská, Dlouhá, Kozí nebo Bílkova.

Luxusní nemovitosti jsou v nabídce ke koupi i k pronájmu. Můžete si prohlédnout širokou škálu možností na pronájem bytů a pronájem rodinných domů. Pro investory a podnikatele je v databázi realitních kanceláří spousta lukrativních obchodních prostor a pronájem kanceláří nacházející se na těch nejžádanějších adresách, například na Florentinu nebo v blízkosti Václavského náměstí.