Vtipné reklamní předměty

Vtipné formy reklamních předmětů. Znáte je všechny?

Reklamní předměty už dneska nejsou jenom o klasických propiskách, hrníčcích nebo třeba reklamních blocích. Dneska už společnosti, které se zabývají výrobou reklamních předmětů, mají mnohem širší nabídku, níž si můžete vybírat. Pokud toužíte po efektivní reklamě, která má být určena hlavně na starší generaci (u té mladší jsou vhodnější internetové reklamy), pak byste měli sáhnout hlavně po praktických, ale zároveň i vtipných formách reklamních předmětů.

Vtipnost je u reklamních předmětů poměrně zásadní. Přece jenom když je něco vtipné, většinou to automaticky ukazujeme dál. Samozřejmě při výrobě reklamních předmětů bychom měli dbát na to, co vlastně vyrábíme, abychom třeba nevyrobili zápalky v obchodě, kde prodáváme oblečení. A hlavně musíme mít i na paměti, jaké máme klienty, protože ne každý může pochopit vtipný reklamní předmět tak, jak je myšlen.

Pojďme se tedy nyní zaměřit na poměrně vtipné reklamní předměty, které jistě jen tak někdo nevyrábí.

• zápalky, zapalovač

Když už jsme zmínili ty zápalky, tak u nich chvilku zůstaňme. Pokud na zápalky nebo na reklamní zapalovač necháme potisknout něco vtipného, pak si můžeme být jisti, že lidé budou tuto věc nosit po kapsách, hlavně pokud se jedná o kuřáka. Zde nám pomůže vědět, jací jsou naši zákazníci, protože pokud víme, že polovina z nich kouří, můžeme ji obdarovat tímto reklamním předmětem, který se pro nás stane doslova chodící reklamou.

• placatky

Jestliže vyrábíme alkohol nebo se zabýváme obchody s alkoholem či máme svůj vlastní bar, není důvod, proč bychom nemohli mít takovou reklamní placatku, která bude pro naše štamgasty dokonalým dárkem. Na placatky můžeme nechat natisknout klidně nějaký vtip či vtipný obrázek. Na logo samozřejmě nesmíme zapomenout.

Když už jsme u těch prodejen s alkoholem či u vlastního baru, do takových odvětví by se hodil i reklamní předmět ve formě otvíráku. Ten se hodí například i do hospody.