Z Ostravy do Polska letecky i v zimě

Z Ostravy do Polska letecky i v zimě

Cestování leteckou dopravou je v posledních letech velmi preferované. Mluvíme o komfortním a rychlém způsobu, jak se dostat z bodu A do bodu B. Aktuálně se v České republice nachází rovnou několik letišť, i sama Ostrava jedno má. Právě v zimě bude pravděpodobně ostravské letiště v pořádném zápřahu. Polská nejmenovaná letecká společnost totiž začala prodávat letenky s nástupním místem Ostrava a konečnou „stanicí” Varšava.  

V nadcházejících měsících by se tak nemělo nic změnit od současné podoby, kdy se z Ostravy létá do Polska zhruba pětkrát týdně. Co se taktéž nezmění, je způsob provozu. I nadále dojde k nákupu letenek skrze rezervační systém, jenž hezky shlukuje veškeré termíny letů.  

Aktuální letecké spoje putující z Ostravy do Varšavy jsou poměrně novou záležitostí. Toto letecké spojení bylo zavedeno na podzim loňského roku, a to především z důvodu enormního vytížení ostatních českých letišť. Kraj navíc ostravské letiště finančně podpořil na začátku letošního roku, co mohlo opět zvednout kvalitu služeb.