Britská zpěvačka Jesie J na Colours

Britská zpěvačka Jesie J na Colours

Ostravský festival Colours of Ostrava představil další interpretku, která se vůbec poprvé podívá do České republiky. V současné době patří zpěvačka Jessie J k nejznámějším globálním zpěvačkám vůbec, takže se návštěvníci festivalu mají nač těšit.

 

Její alba se prodávají samy po vítězství v anketě BBC Sound of 2011, jelikož od té doby prodala miliony alb. Tato britská hvězda zpívala osobně pro britskou královnu a získala také nominaci na Grammy.

 

Její hlas sedne všem žánrům

Jessie J dokáže svým hlasem zaujmout i ty největší davy, kde celý koncert doprovází úžasná koncertní show. Zpěvačka se drží popu, soulu, RnB, elektropopu i hip hopu a všechny tyto žánry jí výborně sednou.

 

Rocku se však také nebrání, což ukázala při závěrečném olympijském ceremoniálu v Londýně, kde zpívala s kapelou Queen We Will Rock You. Britové jí znají také z britské pěvecké soutěže The Voice UK, kde byla dvakrát v porotě.

 

 

Colours of Ostrava si nenechte ujít

Jessie J se narodila v Londýně a pod vlastním jménem Jessica Ellen Cornish podporuje nejrůznější charitativní akce. Nechala se dokonce ostříhat dohola pro akci organizace Comic Relief.

 

Na festivalu Colours of Ostrava vystoupí společně s London Grammar, Joss Stone, George Ezra, Cigarettes After Sex, Aurora a dalšími. Festival se bude letos konat od 18. do 21. července v areálu ostravských Dolních Vítkovic.