Sex Pistols v Karviné

Sex Pistols v kině Karviná

Všechny své hudební i filmové fanoušky
zve kino Centrum Karviná v sobotu 3. března 2018 ve 20:00 hodin na jedinečnou projekci cyklu KINO CENTRUM ŽI(v)JE, ve které na jediný večer vtrhnou na velké plátno našeho kina samotní zakladatelé punku, legendární britští rebelové SEX PISTOLS!

Kultovní punková kapela vlétla na hudební scénu v roce 1975 a po vydání jediné desky Never Mind the Bollocks, Here’s the Sex Pistols, jednoho z nejvlivnějších alb v dějinách moderní hudby, v roce 1977 zase zmizela. V listopadu 2007 na třicáté výročí této památné události uvedli Sex Pistols své fanoušky do absolutní extáze sérií koncertů v Brixtonské akademii v Londýně. Nyní se záznam tohoto koncertu dostává na velká plátna kin ve snímku dvorního režiséra kapely Juliena Templa s názvem SEX PISTOLS: ANGLIE TU BUDE NAVŽDY. A českým fanouškům kapely je tak nabídnuta unikátní příležitost být také při tom a zažít (v maximální obrazové a zvukové kvalitě) atmosféru vystoupení, během nichž punkoví dědové na pódiu a punkoví vnuci v hledišti společně zpívali God Save the Queen nebo Anarchy In the UK, jako by šlo život! A jak by taky ne, vždyť Sex Pistols jsou punk! Zažijte to na vlastní kůži!

Vstupenky zakoupíte v předprodeji v pokladnách MěDK a kina Centrum Karviná nebo online na: www.kinokarvina.cz. Cena v předprodeji 150 Kč v den projekce 180 Kč