Ivan Mládek

Ivan Mládek přijede do Ostravy – v rámci jakého koncertu?

Vánoce jsou doslova za dveřmi. Už se všude dají koupit vánoční ozdoby, už pomalu ale jistě kupujeme vánoční dárky. Je to mnohem lepší koupit nyní, protože pokud se rozhodneme nakupovat tehdy, kdy je v obchodech doslova blázinec, tak už mnohdy mnoho nepokoupíme, což je ostatně škoda. Většinou je všechno vybrané, a když se rozhodneme nakupovat online, tak jsou pošty tak pomalé, že nám to jenom krátí nervy.

Pokud se rozhodneme nakupovat vánoční dárky už nyní, budeme mít navíc vystaráno a budeme si potom moct plnohodnotně užívat vánoční atmosféru, jak se sluší a patří. Navíc potom budeme mít i hodně času na pečení, nepocítíme žádný stres a žádný pres.

A pokud si navíc pokoupíme dárky už dopředu, bude to něco skvělého, protože si budeme moct užít hromadu vánočních koncertů, kterých je před vánočními svátky opravdu mnoho. Navíc právě takové koncerty nás dostanou vždy do té pravé vánoční atmosféry, uklidní nás a vyženou nám z hlavy všechny starosti, které nás trápí.

Jedním z vánočních koncertů bude taky koncert Ivana Mládka v Ostravě! Pakliže milujete jeho Banjo Band, pak byste rozhodně na této velkolepé a dlouho očekávané události neměli chybět.

Kdy a kde?

Koncert se bude konat 8. prosince, a to v kině Vesmír od sedmi hodin večer. Jedná se o koncert, který se v Ostravě uskutečnil už vloni a který se díky velkému zájmu opět opakuje. Letos by samozřejmě neměly chybět rolničky, které nás dostanou do té pravé vánoční pohody a které by dokonce, při troše štěstí, mohly přilákat i Ježíška, který možná přinese i kupu dárků!

Kde najdu podrobné informace?

Podrobné informace, které se týkají nejen koupi vstupenek, ale taky změn nebo novinek, najdete na jejich facebookové události nebo taky jistě na webu města Ostravy. Vstupenky si pro informaci už můžete koupit nyní – tak na nic nečekejte, ať na vás ještě zbudou!