nemovitosti Praha 15

Nabídka luxusních nemovitostí Praha 15

Chcete se stěhovat? Hledáte bydlení v Praze? Vyhlížíte-li prodej a pronájem nemovitosti, kam patří luxusní domy, byty a kanceláře, realitní kanceláře vám poskytnou široký výběr. Kanceláře s dlouholetými zkušenostmi a jejich objekty k prodeji a pronájmu se nacházejí i v oblasti: Praha 15, kam patří Horní Měcholupy, Hostivař, Dolní Měcholupy, Štěrboholy, Petrovice, Dubeč, malá část Dolních Měcholup.

Územní část Prahy 15 má širokou databázi plnou krásných nemovitostí vhodných k prodeji a pronájmu. Je zde velké množství staveb pro zajímavé bydlení, vhodných i pro velmi náročné klienty. V nabídce jsou luxusní nemovitosti, vily, rodinné domy i byty. Jedná se o místa vhodná i pro podnikání na velmi dobrých adresách. Realitní kanceláře mají v nabídce i řadu rezidenčních nemovitostí na prodej, pronájem kanceláří a prodej pozemků v oblasti Praha 15 i po celém městě.

Praha 15 je plná zajímavostí, jako je hradiště na ostrohu Šance nad Hostivařskou přehradou, Toulcův dvůr, farní kostel Stětí sv. Jana Křtitele, Švehlův statek a další. Realitní kanceláe nabízí i předprodej a prodej nízkoenergetických bytových jednotek, vysoce exkluzivních bytů a domů i přímo v centru Prahy. Luxusní nemovitosti pro všechny, co si přejí pěkné bydlení či reprezentativní kancelář nejen v oblasti Praha 15.

Luxusních nemovitosti

Nové a zajímavé developerské projekty v lokalitě Praha 15 i po celé Praze jsou ve formě unikátních konceptů luxusního bydlení. Jedinečné bydlení nebo kancelář k pronájmu v pěkné lokalitě na ulicích jako je Švehlova, Pražská, Průmyslová, Hornoměcholupská, Dolnoměcholupská, Řepčická, Plukovníka Mraze a další uspokojí potřeby a přání každého klienta.

Prodej luxusních rodinných domů a vil i spousta dalších luxusních nemovitostí je v nabídce ke koupi. Najde se i spousta možností na pronájem bytů, pronájem rodinných domů a pronájem kanceláří. Pro podnikatele a investory je v databázi realitních kanceláří velké množství lukrativních obchodních prostor a komerčních prostor nacházejících se na těch nejvíce žádaných adresách. V nabídce je i předprodej a prodej vyhledávaných nízkoenergetických bytových jednotek, exkluzivních domů i vil a luxusních bytů v centru Prahy.