Ostrava bude mít již brzy nové nákupní centrum

Ostrava bude mít již brzy nové nákupní centrum

I když se většina obchodů přesouvá do online prostředí, kamenné prodejny jsou stále preferované jistou částí populace. A tak nic nebrání tomu, aby se otevřelo nové nákupní centrum, které právě na tuto část obyvatelstva cílí. Dojde k tomu v Ostravě, kde se má ještě během léta otevřít nákupní centrum zvané Koksovna. Mluvíme o oficiálním názvu, ovšem přesný termín známý ještě není.  

Z aktuálních poutačů a dostupných informací vyplývá, že se bude jednat o nákupní centru, kterému bude dominovat hypermarket Lidl. V areálu se však najdou i další provozovny a obchody. Nabízí se však otázka, kde se bude centrum nacházet. Zatím to vypadá, že nacházet se bude v Ostravě-Přívoze, zdejší obyvatelé se trochu obávají umístění hned vedle nechvalně proslulé „myší díry”.  

Obchodní centrum se tedy bude nacházet v těsné blízkosti velice frekventované silniční komunikace, což vzbuzuje hlavně v řidičích nemalé obavy. Samozřejmě se na přilehlých komunikacích objevily semafory, které mohou, dle zdejších řidičů, významnou měrou zpomalit dopravu, která ne zmiňovanou frekventovanou komunikaci navazuje.