Personální agentury tu nejsou jen pro nezaměstnané

Personální agentury tu nejsou jen pro nezaměstnané

Obvykle koluje v hlavách lidí jedna mylná domněnka, a sice že personální agentury jsou tu jen pro nezaměstnané, že hledají práci jen těm, kteří aktuálně práci nemají a touží po ní. Pravdou však je, že personální agentury nabízí pomocnou ruku i zaměstnavatelům, kteří chtějí obsadit volné pracovní pozice schopnými zaměstnanci, kterých je dnes bohužel málo. I díky zaměstnanecké krizi dnes mají personální agentury plné ruce práce, přesto nejen, že zprostředkují práci nezaměstnaným, ale také najdou schopnou pracovní sílu zaměstnavatelům, kteří pracovníky hledají. 

V případě, že hledáte pracovníky do své firmy, díky nimž by nebyl narušen běžný chod firmy, vložte se do rukou jedné z personálních agentur na trhu. Doporučujeme pátrat hlavně po takových agenturách práce, které na trhu působí už delší dobu, tudíž mají velký přehled a mnohdy i sponzory. 

Náš tip

Abyste se nemuseli prodírat seznamem personálních agentur, vypíchli jsme pro vás jednu, která sídlí v Ostravě. To však neznamená, že tato agentura práce zprostředkovává práci či hledá zaměstnance jen v Ostravě či Moravskoslezském kraji, má rozhled po celé republice. 

Řeč je o Komfort agentuře práce, která je odborníkem s dokonalým přehledem o trhu práce. V minulosti už našla práci stovkám lidí, stejně tak našla pracovníky desítkám firem. 

Proč právě Komfort agentura práce?

Ptáte se, proč zrovna Komfort agentura práce? Důvodů je mnoho. Rozhled, přehled a spolehliví sponzoři jsou samozřejmě klíčoví při rozhodování o tom, jestli se této agentuře práce vložíte do rukou, ovšem svůj podíl má na rozhodování i fakt, že firma preferuje individuální přístup, který je podle ní velmi důležitý. Navíc poskytuje svým klientům kvalitní zázemí, které jistě oceníte.

Neváhejte a ať už hledáte práci nebo zaměstnance, svěřte se do rukou agentury, která ví, co dělá.