prace v oboru IT

Hledáš práci v oboru IT? #joinus

IT specialisté jsou v současné době doslova nedostatkové zboží. I když mají práce až nad hlavu, mnozí touží po změně zaměstnavatele. Pokud po změně toužíš právě ty, přesto se nechceš IT světa vzdát, máme pro tebe skvělou zprávu. Ve firmě U&SLUNO hledají právě tebe! V dynamické a rozvíjející se firmě hledají člověka, kterého baví IT obor, který má kupu zkušeností a který v sobě pěstuje velkou chuť pracovat a neustále se rozvíjet.

Softwarová a konzultační firma, to je firma U&SLUNO. Sídlí v Ostravě, ale to neznamená, že aktuální volné pozice jsou nabízeny jen Ostravákům či lidem z Moravskoslezského kraje. I když právě oni jsou nejvhodnější kandidáti, práci můžeš získat, i když bydlíš v Praze nebo třeba v Aši. Firma totiž jde s dobou a lze se domluvit na home office.

Pokud se chceš stát členem týmu, neváhej a pošli svůj životopis.

Proč se stát součástí týmu U&SLUNO?

#joinus, ale proč? Důvodů, proč se připojit do týmu U&SLUNO je mnoho. Pošleš svůj životopis díky pružné pracovní době nebo bude pro tebe klíčovým zjištěním při rozhodování to, že ve firmě je velmi dobrý kolektiv, který dělá každodenní práci ještě příjemnější? Láká tě různorodost práce a žádný stereotyp?

Ať už bude klíčové při rozhodování cokoli, věř, že nejeden aktuální člen týmu U&SLUNO je toho názoru, že práce v této firmě byla přesně prací, po které se toužilo.

Více informací i seznam volných pracovních pozic najdeš na joinus.cz.