vyživené vlasy

Jsou slábnoucí a málo vyživené vlasy vaším problémem? Máme řešení

Vlasy jsou součástí naší celkové visáže. Pokud jdeme ven s mastnými, neučesanými vlasy, nikdy nedostaneme od kritiků v podobě kolemjdoucích plný počet bodů, ale naopak budeme pořádně zkritizováni za náš celkový vzhled. Je tedy nutné o své vlasy pečovat, to ale neznamená, že postačí pravidelné umývání vlasů pomocí šamponů. Je nutné vlasy podpořit i jinak, šampony jsou jen prvním krokem k vyživeným a silným vlasům. Pokud jsou vaším problémem naopak slábnoucí a málo vyživené vlasy, přinášíme tipy, co k takovým šamponům přidat, abyste své vlasy zase spasili.

Zejména ženy dnes a denně své vlasy namáhají, a to jen proto, že chtějí mít jejich celkovou visáž dokonalou. Jenže takové každodenní namáhání vlasů znamená, že vlasům musíte po příchodu domů z práce věnovat trochu času. Regenerace je totiž to, co opět povzbudí slábnoucí a málo vyživené vlasy. Regenerace je pro vlasy spása.

Pravidelnou regeneraci potřebují nejen vlasy, které jsou dnes a denně namáhány horkým vzduchem putujícím z fénů nebo žehliček na vlasy, ale také musí být regenerovány i vlasy podléhající každodennímu vlasovému stylingu.

Pomozte svým vlasům dostat se znovu do formy

Pokud jste majitelem či majitelkou neustále slábnoucích vlasů, které jsou málo vyživené, díky čemuž vypadávají, musíte vlasům pomoct se znovu dostat do formy. Zmiňovaná regenerace vám pomůže, ale co si pod tímto pojmem představit?

Na každý problém existuje řešení. Na splihlé vlasy pomáhá vlasový olej, na lámavé vlasy použijte vlasové sérum, které zatočí i s roztřepenými konečky. Suché vlasy zase zažehná vlasové tonikum a barveným vlasům pomůžou masky na vlasy, které dodávají ztracený lesk.

Investujte do kvality

Ať už potřebujete vyřešit jakýkoli vlasový problém, doporučujeme investovat do kvalitních značek vlasové kosmetiky, které si nemohou vynachválit kadeřníci světového formátu. K nejznámějším, nejlépe dostupným a také k velmi kvalitním značkám patří jednoznačně Wella Professionals nebo také Schwarzkopf Professional.