thechamber ostrava

Prožijte dobrodružství v centru Ostravy!

Ostrava dnes a denně nabízí nejrůznější akce a události, kterých se můžete zúčastnit. Pokud si však nevyberete, pak neleňte doma, ale rozhodněte se podniknout nějaké dobrodružství. Možná vás často zastraší počasí – mnohdy není zrovna příznivé pro nějakou aktivitu, ale to, co vám chceme navrhnout, se dá dělat i když prší, i když sněží či i když je zrovna bouřka jako trám! Pojďte si zahrát únikovou hru!

Únikové hry se staly hlavně v poslední době poměrně populární. Není se čemu divit, zabaví se u nich banda přátel, ale také i rodina, která by společně chtěla něco podniknout. Jestliže se nacházíte zrovna v Ostravě, pak jednu takovou hru zkuste. Najdete zde únikové hry The Chamber, které můžete prožít pokaždé jinak.

Utečte z žaláře, rozluštěte kódy profesionálního hackera nebo odemkněte tajemnou pracovnu!

Mnohé únikové hry nabízí jenom jednu nebo dvě možnosti, z nichž si můžete vybrat. Ovšem hry v Ostravě nabízí trochu širší možnosti. Můžete sem přijít rovnou třikrát a pokaždé zakusíte něco jiného. Během časového limitu tak buď můžete utéct ze středověkého žaláře, kde na vás bude dýchat autentická atmosféra stovky let starého vězení, kde najdete plno děsivých nástrojů a také mnoho stop těch, kteří se bohužel z této žaláře nedostali.

Dále se můžete rozhodnout překonat hackera – jeho doupě je kombinace akčního filmu, také pevnosti Boyard a do toho všeho se zamíchaly i klasické verze únikových her. Nebude to tedy lehké se odtud dostat. Zde hraje hlavní roli všímavost a důslednost – odtud však nemusíte uniknout, jen musíte zneškodnit bombu, která vás za šedesát minut může zabít.

Třetí možností je tajemná pracovna, kde se budete cítit jako detektivové. Na první pohled vám jistě nebude nic dávat smysl, ovšem poté vám najednou všechno bude do sebe zapadat jako části puzzle.

Skvělé prostředí pro teambuilding

Únikové hry v Ostravě jsou mimochodem i skvělé místo pro teambuilding. Jak jinak utužíte kolektiv než tak, že je donutíte prostřednictvím této zábavy spolupracovat?