Horská kola Sepetná

Ubytování pod Lysou horou a zajímavé okolí

Cyklistika i turistika je v Beskydech opravdu velice oblíbená a díky Beskydskému cyklobusu, který vás zde zaveze k vámi zvolenému bodu, je opravdu velmi atraktivní Z tohoto bodu se naprosto v klidu můžete na kole vydat zpět. Zdejší půjčovna vás doslova nadchne. Rekreační centrum Sepetná se totiž nachází v jedné z nejatraktivnějších částí našich Moravskoslezských Beskyd. Je to strategická poloha nacházející se na úpatí Lysé hory s výškou 1 323 m n. m., která přímo vybízí k výletům. Prostřednictvím zdejší půjčovny RC Sepetná si mohou zdejší hosté při poznávání Beskyd na horském kole, na koloběžce, ze segway vozítka nebo vyhlídkového elektrovozítka. Nově jsou zde i kvalitní elektrokola, se kterými se pohodlně dá vyjet i na Lysou horu.

Ubytování v Beskydech

Mimo klasická horská kola veškeré přepravní prostředky půjčuje přímo v hotel Sepetná nebo penzion Sluníčko, ležící vedle, kde si můžete zamluvit skvělé ubytování pod Lysou horou. Oblíbená je i pěší turistika po kopcích Moravskoslezských Beskyd, nebo i koupání v krytém nerezovém bazénu či dohřívaném venkovním koupališti Sluníčko. Nachází se zde i golf. Relaxace ve zdejší krásné přírodě, kterou zdejší Moravskoslezské Beskydy nabízejí, vás dokonale pohltí. RelaxCentrum Sepetná se kromě zdejší parní kabiny, která je zde jako součást bazénu, disponuje i klasickou finskou saunou, kam se vejde až 6 osob. K ochlazení pak slouží zdejší sprchový kout.

Penzion Sluníčko a privátní wellness – Indoor Wellness

Penzion Sluníčko disponuje privátním wellness, které zde tvoří whirlpool, infra kabina s mořským klima a příjemné vyhřívané tapidárium, odkud je nádherný výhled na okolní hory. Privátní wellness je oblíbené mnoha příznivci soukromí a často se stává ideálním doplňkem pro romantické pobyty. Whirlpool je určena maximálně pro 4 osoby. Svůj pobyt v RC Sepetná si také můžete zpříjemnit kosmetickými službami za pomocí profesionální české kosmetiky Le Chaton. Pro bezbolestné vyčištění a omlazení své pleti je k dispozici ultrazvukový přístroj. Vaše pleť bude hladká, pružná a dokonale rozjasněná. Dopřát si můžete i masáže, koupele, zábaly a dokonalý relax.