Už jste navštívili Family park v Ostravě?

Už jste navštívili Family park v Ostravě?

Na kraji Ostravy vzkvétá místo, kde si užije legraci každý člen rodiny. Každý rok přidávají nové atrakce. Nově se zde objevila indiánská stezka. Čeká na vás ale i virtuální realita, golfové hřiště, minizoo nebo vodní svět. Pojďte se dobře bavit.

Na okraji města máte možnost se vyřádit

Family park naleznete na samém okraji města, takže vás zde nebude nic rušit. Rozlehlá sportoviště vybízejí k aktivnímu odpočinku, kde zapomenete na stres běžných dnů. Atrakce pro děti v Ostravě zde mají mnoho podob a jsou přizpůsobeny každé věkové kategorii. Na své si zde přijde skutečně každý. Až nakrmíte zvířata z místního zooparku, můžete si projít tajemné bludiště, nebo vystoupat na vyhlídkovou věž, odkud budete mít rozhled na zvířata v parku. 

Rýžujte zlato a pozorujte pravěk

Ve vodním světě se proměníte v objevitele. Nejdříve budete rýžovat zlato a zkoušet své štěstí při hledání blyštivého zlatého pokladu. Následně se proměníte v paleontology a budete zkoumat zkameněliny. Je libo pořádnou vodní zábavu? Proměňte se v piráty a projděte si loď, nebo si zkuste aquazorbing. Vodní mlýnky nadchnou vaše nejmenší děti, které budou mít možnost pozorovat sílu vodního živlu. 

VR i sportoviště, kde si odpočinou dospělí

Zatímco děti se mohou prohánět nově postavenou indiánskou stezkou, na dospělé návštěvníky čeká sportoviště. Zahrajte si golf, nebo se věnujte svému oblíbenému sportu. Vaše děti mezitím budou mít možnost prozkoumat zcela nový svět virtuální reality. Jsou zde přichystány i hry pro více hráčů, takže si můžete zasoutěžit proti sobě. 

Ve Family parku se pořádají také letní tábory. Nadšení návštěvníci si zde přejí trávit dobrodružné chvíle s partou kamarádů. Je zde veškeré zázemí. Pro návštěvníky je přichystána restaurace i prostory pro organizování rodinných oslav a firemních akcí. V poslední době jsou stále oblíbenější svatební obřady. Oddací místo pod širým nebem je charakterizováno dřevěnou konstrukcí ve tvaru kapličky a originálním kovaným stromem.