Plakát veletrhu zdraví a duše v Ostravě

VELETRH ZDRAVÍ&DUŠE 27.-29. ZÁŘÍ 2019

Veletrh ZDRAVÍ&DUŠE je tak trochu jiným veletrhem. Můžete se těšit na tři dny doslova nabité energií stejně jako programem.

Hlavní myšlenkou je uspokojit všechny, kteří dbají o své zdraví, chtějí se dozvědět něco o sobě, rozvoji své osobnosti, načerpat nové poznatky z oblasti zdravé výživy a společenské odpovědnosti nebo nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu. O čem se v rámci programu bude mluvit, to bude možné si následně vyzkoušet, osahat, ochutnat nebo si přivonět.

Veletrh se snaží nabídnout návštěvníkům něco nového. Vnést inovativní pohled na tradiční přístupy a dát prostor diskutovat aktuální témata a otázky, aby si návštěvníci mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci i konkrétní výrobky.

Na co se můžete těšit?

Jako každoročně zde vystoupí celá řada uznávaných osobností. Během 3 dnů se uskuteční více než 60 přednášek a workshopů. Sebepoznání a osobní rozvoj, detoxikace a ozdravné procesy organismu, zvládání různých fobií a strachů, chiromantie, astrologie, angeochirologie, numerologie, orgonity, homeopatie, přírodní léčivé rituály, šamanské léčení, celostní poradenství a mnoho jiného.

Přesvědčte se, že veganská i vegetariánská strava chutní báječně, a že street food zažívá revoluci také říkat nemusíme (to můžete posoudit sami). A co více? Spousta jídla vyrobeného z kvalitních domácích surovin.

Otevírací doba:

Pátek 10:00 – 18:00 hod.
Sobota 10:00 – 18:00 hod.
Neděle 10:00 – 16:00 hod.

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE KLIKNUTÍM NÍŽE:

Třídenní vstupné – PERMANENTKA

27.9. – Jednodenní vstupné

28.9. – Jednodenní vstupné

29.9. – Jednodenní vstupné

Akci můžete sledovat na FB události

Podrobné informace a program naleznete na webových stránkách.