divadelní předplatné

Další divadelní předplatné je k mání!

Řada lidí neví, co tak podniknout třeba v pátek nebo v úterý večer. Sice se mnohdy jde na druhý den do práce, ale proč si volný čas nějak nezpestřit nějakou skvělou aktivitou, která se nám postará o famózní den. Většina lidí tak volí nějakou kulturní vložku – většinou jsou to kina nebo dokonce i divadla, která se rozhodnou lidé navštívit. Je to jenom dobře, protože tyto aktivity nikdy neomrzí – hlavně divadlo nám může leccos přinést.

Je však nutné poznamenat, že do kina lístky stihneme koupit většinou i na místě, ale do divadla se s takovou jistotou pouštět opravdu nesmíme. Divadlo je většinou (na nějaké velice očekávané představení nebo na jeho nějakou reprízu) vyprodané už několik měsíců dopředu. Proto nikdy nečekejte a objednejte lístky vždy co nejdříve. Nebo si zařiďte předplatné!

Jaké jsou výhody předplatného?

Předplatné do divadla se stalo v poslední době velice oblíbené, protože řada lidí touží navštěvovat pravidelně tuto instituci. Samozřejmě se jedná o výhodnou kartičku, díky které se většinou získá skvělých pět až šest představení za zlomek ceny. Jedná se o přenosnou kartičku, kterou samozřejmě buď můžete půjčit, nebo i darovat (divadelní předplatné je naprosto fantastický dárek k Vánocům). Mimo to se mnohdy do těchto permanentek počítají i taková představení, která jsou mnohdy beznadějně vyprodána. Navíc nebudete muset čekat frontu, která by byla k pokladně, abyste si lístky vůbec vyzvedli.

Divadlo Akord už má další nové předplatné!

Pokud bydlíte v Ostravě, pak jednoznačně znáte divadlo Akord. A právě toto divadlo dneska nabízí další skvělé předplatné, které by jenom hlupák nevyužil. Ceny se pohybují od třinácti set korun do nějakých dvou tisíců – a zahrnuto je pět představení, která je možno zhlédnout od září až do února příštího roku.

Těšit se díky tomuto předplatného můžete hlavně na představení Padesátka, ke hraje například Jakub Prachař, dále na Odvolání, kde v hlavních rolích uvidíte Miroslava Táborského a Filipa Cíle. Z činoherního klubu na vás čeká Urna na prázdném jevišti s Veronikou Žilkovou, dále Cravate Club s Miroslavem Etzlerem a taky Věra, kde hraje například Ivana Chýlková nebo třeba Bolek Polívka či Kryštof Hádek.