Lucie Bílá

Lucie Bílá v Ostravě! Těšíte se? Nadělte si ji pod stromek!

Jak skončilo léto, tak společně s tímto koncem začíná vánoční šílenství. Přece jenom po akci v obchodech „Škola začíná“ přijde už jenom jedna jediná akce, kterou je „vánoční šílenství“. Takže už ze začátku září se bohužel dočkáte nemilosrdné akce, která nám bude připomínat, že vánoční svátky se blíží. Jenže už řadu let je vánoční šílenství a vánoční nálada jenom v nakupovacím duchu a jen málokdo si uvědomuje, že jsou vánoční svátky taky o něčem jiném, než jenom o nakupování – a to o tom, že jsme všichni spolu. Jenže to nikomu zkrátka nevysvětlíte, což je samozřejmě škoda.

Vánoce si většinou dokážeme užít až po Štědrém dnu, až se konečně dostaneme z toho víru nákupního šílenství. Uklidnit nás dokážou jenom stále znějící koledy nebo například jídlo, které takřka nemizí z našeho vánočního stolu.

Ovšem Vánoce si můžeme zpestřit i jinak – mnohem lépe. Třeba koncertem. Takových koncertů se přece během vánočních svátků koná habaděj – jsou to třeba hezké vánoční dárky darované předem pod vánoční stromeček. Velké množství koncertů je například v Ostravě – tam už řadu let zpříjemňuje vánoční kvapnou atmosféru jedinečná Lucie Bílá.

Ani letos tomu nebude jinak!

Ani letos samozřejmě Lucie Bílá nezapomene přijet do Ostravy na svůj vánoční koncert nazvané Bílé Vánoce. Přijede samozřejmě i se svou kapelou a také s pěveckým sborem. Navíc k sobě přivede nějakého hosta! Z tohoto koncertu bude opět dýchat láska, klid a také kouzelná atmosféra tohoto krásného ročního období.

Kdy se koncert koná?

Koncert se už tradičně koná v Clarion Congress Hotelu Ostrava, což je skvělý čtyřhvězdičkový hotel. Vše vypukne konkrétně 18. prosince a to zhruba v sedm hodin večer.

Jedna z nejpopulárnějších zpěvaček současnosti se tak opět dostaví do třetího největšího města naší krásné České republiky. Konečně se budete moct naživo přesvědčit, že její obrovská škála zlatých slavíků je oprávněná.