pozor na opravy

Jezdíte často do Frýdku-Místku? Pozor na zdejší opravy

Ostrava je opravdu krásné město, kde se lidem vážně skvěle žije. Není to však jenom akcemi, které se zde konají, ale je to také okolím, které mohou obyvatelé Ostravy navštívit. Nedaleko Ostravy se například rozléhá i další krásné město Frýdek-Místek, do něhož jezdí řada Ostravanů třeba do zdejších institucí nebo jen tak za známými, za rodinou, za přáteli. Jelikož se toto město chce neustále zdokonalovat, neustále se tak zde konají různé opravy, na které byste si aktuálně měli dát pozor.

Opravy jsou ve Frýdku-Místku dnes už velice časté, ale rozhodně se nejedná o něco, co by bylo zbytečné. Opravy se většinou týkají opravdu něčeho, co je důležité spravit, zvelebit. Aktuálně to je například přístupové schodiště na lávku pro pěší na ulici Revoluční ve Frýdku-Místku.

Jedete sem na výlet? Pozor na tuto opravu!

Do Frýdku-Místku se často jezdí jenom na výlet nebo, jak již bylo zmíněno, za známými, s nimiž se většinou půjdete někam projít. Pokud byste se šli projít i tentokrát, pak nezapomeňte na tuto opravu, která započala 18. září. S touto opravou se budete potýkat do konce října, což není až tak zdlouhavá oprava, ale na jednu chvilku schodiště na lávku pro pěší důkladně zablokuje. Pokud tedy obvykle touto cestou chodíte domů, budete to muset vzít oklikou, protože tady se aktuálně zdržíte mnohem déle, než kdybyste opravdu nějakou tou oklikou šli.

Co bude se schodištěm prováděno?

Co se týče oprav tohoto schodiště, pak bude demontováno a následně bude zábradlí i odpojeno od schodnic. Vyrobí se během měsíce nové schodnice, které pak následně budou přímo sem zase nainstalovány. Budou na ně také namontovány pozinkované rošty.

Město Frýdek-Místek se samozřejmě omlouvá za způsobené problémy, ale na druhou stranu slibuje, že se město opět zvelebí. Tato oprava podle všeho byla už opravdu nutností.