kozacky podzim

Je třeba už vytáhnout kozačky nebo máme ještě počkat?

Léto už je dávno v pase, což znamená, že je načase vytáhnout tu podzimní a pomalu i zimní obuv. Přece jenom se den ode dne bude najednou ochlazovat, a tak bychom měli myslet na to, že se sandálky nebo s žabkami už z domu zkrátka nevyjdeme. Je načase vyndat z botníku trochu pevnější obuv, do které se nedostane voda.

Samozřejmě jsou stále populární tenisky, ale pokud bude pršet, tak raději nechte tenisky dom a sáhněte po oblíbených chelsea botkách, které jsou jedny z nejmodernějších. Samozřejmě si na své přijdou i milovníci kozaček, protože už nyní je dobré je vytáhnout. Ovšem ne v té zimní podobě, jak jsme zvyklí, ale v té podzimní – pamatujete si ještě na kozačky, které sahaly až ke kolenům nebo mírně nad kolena? Tak právě tyto budou stále v kurzu a právě tyto se nebojte vytáhnout ze svých botníků již nyní!

Ještě je nemám, koupím je už v obchodech?

Samozřejmě je už aktuálně koupíte i v obchodech. Podzimní sezona je v obchodech nachystána už od pozdního srpna, tudíž už můžete chodit nakupovat jakékoliv podzimní vybavení. Zaměřte se však nejen na kozačky, ale také na to, se k nim hodí. Během podzimu ještě nemusíte chodit v kabátech, ale kardigany delšího střihu jsou tou vhodnou variantou, kterou si oblečete, pokud bude chladněji a sychravo.

Samozřejmě se k těmto kozačkám hodí i nejrůznější šaty, ale u nich si dejte pozor na to, abyste náhodou neměli nějak extra krátké či nějak extra dlouhé šaty. Musí to být tak akorát, tedy zhruba do půlky stehen, aby kozačky šly hezky vidět, ale abyste nepůsobili nijak levně.

A můžu je nosit i k džínům?

Řada žen se obává, že tyto kozačky nelze nosit k džínům, ale lze, jen je nutné mít ty úzké džíny, abyste kozačky elegantně bez problémů zapnuli. Samozřejmě se ke kozačkám nehodí rádoby moderní zvonové kalhoty, ale opravdu jenom úzké džíny, které doladíte o basic top a pohodlný, již zmiňovaný, kardigan.