Komorní scéna

Komorní scénu bude vést stále Renáta Huserová

V tom divadelním světě se neustále něco děje! Například nyní se dlouho spekulovalo nad tím, kdo bude novou ředitelkou nejúspěšnějšího českého divadla současnosti Komorní scény Aréna. Současná ředitelka, kterou je Renáta Huserová, totiž chtěla na konci roku odejít do důchodu, tudíž se za ni hledala náhrada. Naštěstí však všechno zůstane při starém.

Pokud se ptáte, proč paní Huserová neodchází do důchodu, je to z jednoho prostého důvodu – nenašel se její nástupce. Proto se ředitelka rozhodla s primátorem, že svůj post si ještě přenechá. Nejedná se však o dohodu na celý rok – paní Renáta Huserová bude ředitelkou jenom do června příštího roku. Do té doby by už město mělo být schopné vybrat jejího nástupce.

Není se čemu divit, že současná ředitelka Komorní scény Aréna už touží po chvilce klidu a odpočinku. Přece jenom už pár let přesluhuje a zaslouží si užít důchodový věk.

Na její místo se zatím hlásili jenom tři zájemci, ovšem nikdo neodpovídal požadavkům rady, proto na svém postu ještě půl rok zůstane.