Mýdlový princ

Muzikál Mýdlový princ už se chystá se vší parádou!

Sice je tu teprve podzim, ale už zanedlouho nás navštíví zima. Pokud bude opět tak krutá, jako byla vloni, pak se nejspíše budeme těšit už na její konec. Navíc na konec zimy se budeme těšit ještě z jednoho důvodu, kterým je nový muzikál, který se připravuje už nyní. Rozhodně na něj budete muset zamířit, protože to bude něco, co stojí za to.

Pokud milujete Václava Neckáře, pak byste měli rozhodně 3. února příštího roku navštívit ostravskou Ostravar Arénu, kde proběhne premiéra muzikálu Mýdlový princ. Bude se jednat o muzikál plný Neckářových hitů, které jsou všem tak důvěrně známé. Mýdlový princ nejdříve vznikl v Divadle Brodway, ale nyní míří právě do Ostravy, kde chce nadchnout zdejší obyvatele. Tak si tedy zapište do diářů, že 3. února příštího roku v 19 hodin večer nesmíte sedět nikde jinde, než v připraveném sedadle v Ostravar Aréně!

Uvidíme samotného Neckáře naživo?

Jestliže jste si mysleli, že Neckářův muzikál se obejde bez pana Neckáře, pak jste se spletli. Samozřejmě, že pan Neckář bude hrát taky. Bude dokonce jednou z klíčových postav. Jestliže si nyní nemůžete vybavit žádný jeho notoricky známý hit, pak vám nějaké připomeneme – zazní například písničky, jako jsou Čaroděj Dobroděj, Ša-la-la-la-la-la-lí, Nejsem gladiátor, dále také Svatovítský chrám, Pár dnů prázdnin, dále také Lékořice, novější píseň Půlnoční, dále třeba JA dovedu lhát, Dr. Dam di Dam a mnoho, mnoho dalších písní.

O čem příběh pojednává?

Dostanete se najednou do koutů šumavských hvozdů a budete se moct těšit na příběh, který vás rozhodně zasáhne. Víc vám však prozradit nechceme, ale ani nemůžeme – musíte se na něj zkrátka přijít podívat. Slibujeme ale naprosto mimořádné herecké obsazení a ještě mimořádnější pěvecké výkony.

Těšit se můžete třeba na Martina Dejdara, dále také na Terezu Kostkovou, Martina Marka nebo na Veroniku Stýblovou.