Oktagon

Oktagon 16 v Ostravě

Ostrava se již třetím rokem stane místem turnaje největší česko-slovenské MMA organizace. Akce přechodí dva roky slavila velký úspěch vyprodanými vstupenkami. Stejně to vypadá i letos.

Pokud se úplně neorientujete v bojových sportech, MMA neboli mixed martial arts (smíšená bojová umění) je bojový sport, který jak už název napovídá spojuje různá bojová umění, ať už v postoji či na zemi. Co se pravidel týče, zakázány jsou údery do genitálií, píchání do očí, údery do temene hlavy a páky na prsty.

Oktagon pořádá ročně mnohem více turnajů v největších českých a slovenských městech. Dále:

  • Oktagon výzvu – reality show pro fanoušky bojových sportů
  • Oktagon magazín – sleduje a podává informace o bojové scéně
  • Projekt Y – který se zabývá jen ženskou MMA
  • a další

Galavečer se uskuteční 14. března 2020 v 18:00 a to v Ostravar aréně. Lístky velice rychle mizí, od nejlevnější za 490 po nejdražší za 1490, pokud stojíte o VIP lístky, vyjdou samozřejmě ještě dráž.

Pokud neseženete lístek, nezoufejte, další možností sledování živého zápasu jsou Oktagon bary, jejichž seznam najdete na stránkách, a kde si můžete užít celý přenos bez reklam s občerstvením a dalšími nadšenými fanoušky.

Hlavními bojovníky večera budou rodák ze Severní Moravy a tamější hvězda David Kozma, který bude obhajovat titul a maďarský bojovník Máté Kertesz.

V rodné Ostravě se pak utká Matěj Kuzník s Markem Bartlem. Fanoušci se také mohou těšit na odložené a očekávané finále ženské Oktagon výzvy mezi Lucií Szabovou neboli „Sillent killer“ a Sandrou Maškovou. Dále se zúčastní bojovník ze Slovenska „Slovenská bestie“ – Gábor Boráros. Samozřejmě taky vítěz Bitvy o Ostravu Václav „Baba Jaga“ Mikulášek. Další bojovník ze Slovenska – Ludovít „Lajoš“ Klein už má na kontě 7 výher za sebou a je známý pro své KO ukončení zápasů.

Zápasníku je samozřejmě mnohem víc a pokud vás zajímá celá fightcard, vše je na oficiálních stránkách Oktagonu. Tak přijďte na nezapomenutelnou show, podpořit borce a jejich cestu za vítězstvím.