Olympijský park v Ostravě

Olympijský park v Ostravě

Zimní střediska v okolí Ostravy se pomalu, ale jistě připravují na Olympijský festival. K Olympijskému parku se v tomto roce přidá lyžařské středisko Bílá a také Mosty u Jablunkova. Zimní olympijské hry se budou konat v Pchjongčchangu, ale poznáme to i u nás.

Hned čtyři lyžařské střediska budou provozovat Olympijský park pro veřejnost, kde bude připraven velice bohatý program. V Bílé bude program probíhat 10 a 11. Února a návštěvníci mohou spatřit tréninky a závody v obřím slalomu.

Bohatý program pro všechny

Prezentovat se na Bílé bude také skialpinismus, takže se diváci mohou podívat na základní vybavení a techniku, které je k tomuto sportu potřebná. I pro adrenalinové nadšence je připraven bohatý program, protože v programu se chystá také fatbike, ledolezectví či saně.

Na děti myslí Olympijské parky také, a proto zde bude speciální minipark, kde si děti mohou zabobovat, zasáňkovat a využít spoustu dalších aktivit. Všechny disciplíny nabízejí seznámení s technikou a následné projetí trasy na vlastní pěst nebo i závodění.