den plný adrenalinu díky únikovým hrám

Prožijte den plný adrenalinu díky únikovým hrám!

Každý den lze prožít naprosto jinak – tedy hlavně v Ostravě. Ostrava se řadí k těm nejkrásnějším městům vůbec a je čím dál větší. Obyvatelé tu však stále mají co dělat, protože město se stále snaží o to, aby se zde lidé nenudili. A oni se skutečně nenudí – stále je, co dělat. Ať je venku teplo nebo zima, ať prší, svítí slunce nebo dokonce sněží či je krupobití, vždy si člověk najde nějakou zábavu, která ho naprosto okouzlí.

Jestliže některý den prší, rozhodně neseďte doma, protože v Ostravě můžete zajít do nějaké krásné kavárny nebo někam, kde se vám líbí a kde jste pod střechou. Pokud k vám během takového deštivého víkendu přijedou přátelé, neseďte s nimi ani v kavárně, ale vydejte se za trochou adrenalinu. Zkuste únikové hry!

Zábava pro celou rodinu!

Samozřejmě to není zábava jenom pro bandu přátel, ale je to rozhodně zábava pro celou rodinu. Únikové hry jsou určené pro dvě až osm osob a v Ostravě jsou aktuálně velice žhavou novinkou, která je velice oblíbená. Není se čemu divit – tato hra je naprosto fantastická. Zažijete při ní tolik adrenalinu, jako při žádném jiném sportu či při žádné jiné aktivitě. Pokud ještě nevíte, o co jde, pak vám to hned prozradíme!

Během časového limitu se dostaňte ven z místnosti!

Únikové hry spočívají v tom, že se dostanete do nějaké místnosti (většinou to bývá pracovna, ordinace nějaké sadistického doktora, středověká žalář nebo třeba metro či tramvaj), z níž se během časového limitu musíte dostat ven. Není to však tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Už jenom samotný limit ve vás probudí takové velké nadšení a rozhodnete se vydat ze sebe to nejlepší, protože jinak to nemůžete stihnout. Je nutné, abyste zapojili své logické myšlení a rozluštili rébusy, hlavolamy a jiné hádanky, které v místnosti najdete. Pouze ty vám pomohou dostat se ven.

Tyto únikové hry jsou v Ostravě samozřejmě k mání hned v několika verzích, a tak se sem můžete vydat i s přáteli, ale také i s rodinou – pokaždé si totiž můžete vyzkoušet něco zcela jiného.