Září plné hokejových zápasů

Září plné hokejových zápasů – kdo bude náš první soupeř?

Mnoho rodin se snaží probudit ve svých dětech nadšení pro sport. Přece jenom žijeme v době plné internetu, kdy je internet přednější než cokoliv jiného. Děti se však tak bohužel stávají na internetu závislí a bohužel si nezískávají přátele na hřištích nebo v kroužcích, ale přes sociální sítě, které jsou pro ně poměrně nebezpečné.

Proto je první krok na rodičích, aby zatrhli internet a přihlásili děti k nějakému sportu, který budou muset po škole vykonávat. Mnohdy se v nich tak probudí nadšení pro sport, a tak se děti budou moct stát například i profesionálními sportovci, jaké Česká republika ještě neviděla.

Mezi nejoblíbenější sporty se řadí rozhodně fotbal a hokej – pokud však dáte děti na tyto sporty, je nutné v nich už od malička pěstovat kolektivního ducha, protože se jedná o týmové sporty. Pakliže v těchto sportech budou děti dobré, pak se lehce mohou dostat i do nějakého hokejového či fotbalového klubu, který si v nich vypěstuje ti pravé profesionály.

A třeba se dostanou i do HC Vítkovice!

Pokud žijete v Ostravě, pak by vaše děti mohly mít velkou šanci dostat se například pod křídla zdejšího hokejového klubu HC Vítkovice Ridera. Právě tento hokejový klub dává stále prostor novým talentům a postupně si tak i z dětí vypěstuje prvoligové hráče, kteří budou pro klub jenom chloubou.

Nicméně HC Vítkovice Ridera má před sebou další velkou hokejovou sezonu, do které bude muset dát naprosto všechno. Prvního září totiž probíhá první přípravný hokejový zápas před nadcházející extraligovou sezonou. Startuje tedy prvního září konkrétně v pět hodin odpoledne v Ostravar Aréně a vstupné stojí padesát korun. Ostravský hokejový klub se utká s Duklou Trenčín.

A jaké další zápasy nás v září čekají?

Samozřejmě se nejedná o jediný zápas, který během podzimních měsíců uvidíme. Osmého září se můžeme těšit, jak si to ostravský hokejový klub rozdá s HC PSG Zlín. Dvanáctého se HC Vítkovice Ridera utká se Spartou Praha, poté o pět dní později (tedy sedmnáctého září) se Ostravané utkají s Dynamem Pardubice.

Pak bude chvilku pauza, ovšem poté se budete moct těšit na utkání s Mladou Boleslaví a tím se završí zářijové turnaje. Zápasy pak zase propuknou šestého října s Plzní a desátého října se utkají s Olomoucí.