Cosmo objev 2017

Kdo se stal Cosmo objevem 2017 mezi blogerkami?

V sobotu 18. 11. 2017 jste mohli být svědky vyhlašování ankety Czech Blog Awards 2017. Konala se v pražském hotelu Hilton, kde se sešli známí a oblíbení blogeři. Jejich fanoušci mohli hlasovat pro jejich podporu v různých kategoriích. Nominací bylo opravdu spoustu a bylo z čeho vybírat.

My se dnes zaměříme na kategorii Cosmo objev, kde bylo celkem 10 nominací:

 

Výherním blogem, který se může radovat z ocenění je blog Za Normální Holky. Gratulujeme!

A kdo je autorkou blogu?

Kristýna! Holka, která se rozhodla pro školu života. Odjela do Austrálie, kde pracovala na manažerské pozici v populární restauraci. Zjistila ovšem, že tohle není ona. Není to ta práce, která by ji naplňovala. Věděla o sobě, že je tvůrčí člověk a nekonečný romantik. Začala tedy psát. Začala psát blog o cestování, ale to také nebylo to pravé. Uvědomila si, že chce psát o sobě. Chce předat lásku a radost ze života, chce pomoct, poradit, inspirovat, dělat to co má ráda. A tak vznikl její blog Hello Christie.

Protože Kristýna je obyčejná holka, která má ráda čokoládu, podzim, kakao a lidi s dobrým srdcem, rozjela projekt Za Normální Holky. Ona sama si sebe dlouho nevážila, trápila se, že není dost dobrá. Něco v ní se však vzepřelo a ona si sebe začala vážit, pochopila se, bere se takovou jaká je a má se ráda. Začala žit. Projektem Za Normální Holky, chce pomoct i Tobě a všem ženám, které o sobě pochybují.

Cílem je upozornit na to, že dnešní vzor „ženské krásy“ není tak úplně správný, je to spíše krása plastická a často velmi nezdravá. Jak říká sama autorka. Vyzývá ženy, aby se přestaly trápit, nenávidět, urážet, porovnávat, a aby si stouply před zrcadlo, usmály se na sebe a měly se rády takové, jaké jsou, aby byly tou nejlepší verzí sebe sama.