golf v Ostravě

Už jste si v Ostravě zahráli golf?

V poslední době se sport stává čím dál více populární. Díky tomu, že žijeme v rychlé době, nestíháme například vařit, a tak si kupujeme jídlo v rychlém občerstvení a stejně rychle tloustneme. Proto se možná ani nemůžeme čemu divit, když se sport stal tak populárním. Kupodivu však nejsou sporty oblíbené v té aktivnější podobě, ale spíše se nám líbí trochu relaxační sporty – plavání nebo hlavně golf.

Golf je dnes oblíbenější čím dál víc, i když se jedná o sport, který je poměrně náročný na finance. Jenže právě golf se dnes doslova miluje – lidé chodí nejen na golfová hřiště, ale rozhodně se taky účastní mnoha soutěží. A tak se z nich stávají hotoví golfoví mistři.

Kde se golfová hřiště nachází? Jsou už ve všech městech či se s nimi setkáme jenom výjimečně?

Golfových hřišť je dneska všude habaděj. Města staví nejrůznější golfová hřiště proto, že moc dobře ví, že golf se stává oblíbenější a oblíbenější. Lidé opravdu tento sport milují, i když je poměrně drahý. Kupodivu však láká hlavně mladší generaci, než tu starší.

Ostatně je nutné poznamenat, že golfový hřiště najdete opravdu takřka v každém větším městě. Stačí si koupit jenom nějakou permanentku či zřídit nějaký golfový průkaz, který vám bude dovolovat tento sport vykonávat. A pak už si jen užívejte radost z této nevšední, trošku dražší sportovní zábavy.

Golf už i v Ostravě!

Samozřejmě Ostrava nemůže být krok za ostatními velkými městy, a tak se i ona rozhodla pro postavení golfového hřiště. Nachází se v ulici Novinářská s číslem popisným 1254/7. Konkrétně se tedy nachází v Mariánských horách. Jestliže dojíždíte všude tramvají nebo autobusem, pak je to zastávka nazvaná „Dům energetiky“ a dostanete se sem pomocí tramvaj 2, 4, 8, 9, 11, 12, 18, 35 a 39.

Samozřejmě zdejší Golf Club Ostrava má i své webové stránky, které jsou www.gcova.cz