Výstaviště Černá louka

Výstaviště Černá louka chystá plno zářijových akcí

Pokud milujete žít život naplno a každý den chcete něco zažít, nejspíš byste se měli dostat do nějakého velkého města, kde opravdu není o zábavu nouze. Mezi taková velká oblíbená města, do kterých se v poslední době lidé hojně stěhují, se řadí například Praha nebo Brno, ale v poslední době taky Ostrva. Právě Ostrava se však aktuálně snaží o velice pestré programy, které přilákají řadu lidí všech věkových generací.

Během letošního léta jsme si v Ostravě mohli užít řadu skvělých akcí a událostí, které se nám rozhodně vryjí do paměti. Ovšem letními, horkými měsíci to nekončí – Ostrava samozřejmě chystá i řadu dalších akcí, které budou milovat malí i velcí. Například během celého září se bude něco konat na Černé louce. Toto výstaviště během prvního podzimního měsíce má opravdu nabitý program a my vám přinášíme jenom seznam toho nejlepšího.

Život na zahradě je určen pro všechny zahradníky

Pokud milujete svou zahradu více jak cokoliv jiného, rozhodně byste se měli zúčastnit už čtrnáctého ročníku výstavy, která je určena nejen pro zahrádkáře nebo včelaře, ale taky pro ostatní občany nejen Ostravy. Jedná se o výstavu Život na zahradě, která se uskuteční od dvaadvacátého září do čtyřiadvacátého září právě na výstavišti Černá louka. Nebude to však jenom o výstavě jako takové, ale budete si zde moc zakoupit i řadu rostlin, sazenic, bylinek, stromů nebo také zahradní nábytek či medovinu a jiné další podobné produkty, které jsou vypěstovány na našich zahrádkách.

ZDRAVÍ A DUŠE ve stejný termín

Ve stejný termín, tedy od dvaadvacátého do čtyřiadvacátého září se na stejném místě bude konat další ročník ZDRAVÍ A DUŠE.  Můžete se v rámci tohoto projektu těšit na koncepci festivalu dle Feng-shui, kde samozřejmě nebudou chybět ani relaxační či oddechové zóny. K dispozici bude také poprvé i nabídka kosmetiky, která má u nás opravu velký potenciál, a tak budete moct tento začínající kosmetický projekt taky podpořit.