Jaké barvy vládnou letošnímu létu?

Jaké barvy vládnou letošnímu létu?

Letošní barevné trendy pro letní sezónu mají evokovat svěžest, energii, sluneční svit, koupání v moře a nekonečná levandulová pole. Jaké barvy to jsou a jak je správně nosit a kombinovat? V těchto barevných odstínech budete zaručeně šik.

Viva Magenta a zelená

Dámské kabelky, elegantní sandálky, vzdušné tuniky i plážové šaty by letos měly mít ohnivě červenou, intenzivní kobaltovou nebo pastelovou barvu. Tou nejmódnější barvou letoška je Viva Magenta neboli tlumeně růžovočervená barva. Představuje optimismus, radost ze života, hravost a odvahu.

Zatímco v loňském roce jsme mohli narážet na výrazně zelenou barvu, letos se mění na šťavnatou limetkovou či trávově zelenou. Z dalších neonových barev si můžete vybrat mezi sytou fuchsiovou, mandarinkovou nebo nebesky modrou. Mola návrhářů ovládla i jasně kobaltová barva, která se bude nosit zejména na šatech. 

Tlumené odstíny

Pokud máte raději tlumenější barvy, ani na vás letošní módní trendy nezapomněly. Vedle nešlápnete se světle peprmintovou, narůžovělou lasturovou, holubí šedí, khaki nebo světle kávovou barvou. Pokud máte romantickou duši, skvělou volbou budou světle levandulové šaty.

Další módní barvou pro letošní léto je béžová ve všech možných odstínech. Například béžová kabelka se hodí prakticky ke všem outfitům, a přitom působí elegantně a stylově.

Intenzivní čokoládová

Dalším silným kandidátem na módní barvu letoška je čokoládová. Někteří návrháři ji dokonce označují jako „novou černou“. Čokoládově hnědé kousky kombinujte ideálně s bílou nebo máslově žlutou barvou.

Ani letos nechybí klasika v podobě jasně červené barvy označované jako True Red. Elegantní, ale přitom extrémně ženské a svůdné oblečení vás může inspirovat třeba při výletu k vodě. Hitem budou i další odstíny červené – malinová, rajčatová nebo intenzivní rubínová.

Ať už si z letošních trendů vyberete jakoukoliv barvu, bude se vám hodit kvalitní a elegantní kabelka z e-shopu Blaire.cz.