Elegance z módy nikdy nevyjde. Nadčasové prvky, do kterých se vyplatí investovat

Elegance z módy nikdy nevyjde. Nadčasové prvky, do kterých se vyplatí investovat

Móda se mění každý rok. Jsou ale prvky, které se zkrátka neomrzí. Některé oblečení zažívá své mrtvých vstání, jiné nikdy z módy nevyšlo. Pokud i vy toužíte mít ve svém šatníku prvky, které můžete nosit stále a stále, podívejte se na seznam oblečení, které budou vždycky moderní. Tak například elegantní svetry i pánské jsou stálicí. Taktéž džíny si udržují svou oblibu. Je toho ale mnohem víc.

Černé šaty

Černé šaty řadíme mezi elegantní dámské oblečení. Jejich výhodou je to, že mají téměř univerzální použití. Záviset může samozřejmě také na střihu a materiálu, ale jednoduchý střih s kvalitním materiálem můžete nosit do práce, do města a s vhodně zvolenými doplňky klidně i do divadla. Hodí se na posezení s přáteli, rodinnou oslavu nebo třeba na rande. Každá žena by ve svém šatníku rozhodně měla mít krátké černé šaty.

Kabát, který nosíte po zimě

Jakmile nastane období, kdy zima končí, ale jaro ještě úplně nezačalo, bude se hodit kousek oblečení, který zahřeje. A tím je právě kabát. Aby obstál ve zkoušce času, je důležité vybrat si kvalitní materiály. U kabátů se vyplatí investovat do směsi vlny. Barvu volte podle toho, jaká se vám zrovna líbí – budete-li kabát nosit převážně na jaře, můžete zvolit i výraznější barvy. Decentní barvy jsou ale tou nejbezpečnější volbou.

Padnoucí sako

Také saka jsou záležitostí, kterou můžete nosit na každou příležitost. Můžete si ho dát k džínům, společenským kalhotám či sukni nebo jím doplnit společenské šaty. Z módy snad nikdy nevyjdou, i když je pravda, že pár modifikací jsme zaznamenali. Zatímco dříve se nosila saka s vycpanými rameny, která byla nahrazena sakem krátkým a těsně obepínajícím tělo, v současné době už se opět vracíme k robustnějším sakům. Často na ně narazíte v oversize velikosti. To, kterou variantu se rozhodnete zvolit, bude záviset na vašem vkusu.