podzimní prázdniny

Prožijte podzimní prázdniny jinak!

Podzim je v plném proudu, což znamená, že se nám sluníčko ukazuje už minimálně, že neustále prší a že je den ode dne sychravější a sychravější. Neustále se musíme víc a víc oblékat, abychom nenachladli. Pro děti je podzim ročním obdobím, v němž se mohou opět těšit na prázdniny. Ano, opět děti čekají podzimní prázdniny, které vždycky přijdou šíleně brzy po těch letních prázdninách. To aby člověk opět dostal dovolenou v práci, aby mohl být během volných dnů doma se svými dětmi.

Pokud vám však volno v práci nedali, pak se nemusíte stresovat, protože v Ostravě bude pro děti připraven skvělý program, kterého mohou být součástí. Nemusíte si tedy dávat volno, stačí, když jen zaplatíte vstupné ve výši 40 korun a necháte je tam tvořit.

Samozřejmě pokud byste dostali volno, přesto byste chtěli využít této akce, kterou pro vás Ostrava chystá, i vy se můžete připojit. Pro dospělé je vstupné o dvacet korun dražší. Co se ale týče prarodičů, tedy většinou už seniorů, ti platí stejně jako děti, tedy 40 korun.

Co se vlastně koná?

Co se týče akce, kterou máme na mysli a která se bude konat v Ostravě, tak se jedná o jinak prožité podzimní prázdniny na Věži. V šestém patře Nové radnice se totiž budou konat dětské tvořivé dílny, v nichž si mohou děti vyrobit to, co chtějí. Samozřejmě se bude jednat o podzimní, tedy tematické dekorace, které budou jednoduché na výrobu, aby se děti tvoření nebály.

Jelikož je ale podzim i obdobím, kdy se slaví Halloween, tak se budou vyrábět i halloweenské dekorace. Sice se v Česku nechodí od domu k domu, jak je to ve Spojených státech amerických, odkud jsme se o tomto svátku dozvěděli a podle kterého dlabeme dýně, ale například dětské tematické karnevaly se konají.

Kdy bude možné dílny navštívit?

Dílny budou otevřeny vždycky od deseti hodin dopoledne do pěti hodin odpoledne, tudíž je to akorát ten čas, kdy mohou být rodiče v práci. K tomu všemu si budete moct projít i Vyhlídkovou věž, k níž bude platit vstupné z této tvořivé dílny.