Vinylová podlaha

Vinylová podlaha je pro náročné

Ve většině případů jsme zvyklí na dřevěné parkety, plovoucí podlahy či koberce, které chrání podlahovou krytinu a hřejí naše nohy. V současné době však přichází na podlahový trh novinka ve formě vinylové podlahy.

Vinylové podlahy jsou oblíbené především díky příznivé ceně, které mohou dřevěné podlahy jen stěží konkurovat. Montáž takové podlahy je také velice nenáročná a údržba je minimální, takže když si dáme dohromady jedna plus jedna, je to podlaha snů!

Vytírat nejlépe čistou vodou

Podlahu jste schopni složit sami, nic těžkého na tom není, ale pokud chcete mít vše bez starostí, kvalitně a pečlivě, pak volejte odborníky. Vinyl nežádá žádný speciální servis  a dokonce je razeno, že se má vytřít pouze vodou bez přípravků.

Nekvalitními přípravky byste mohli podlahu spíše zničit, kdežto s normální teplou vodou jí krásně vytřete. Podlaha je výhodná, protože vydrží obrovský nápor, který na ní vynakládá celá rodina a je velice odolná.

Nedobytná podlaha

Nehody se stávají každému a hlavně v rodině s dětmi je na zemi vylito něco v jednom kuse a proto je právě vinyl tou dokonalou podlahou. Pokud se vám podaří rozlít něco na podlahu, tak se nemusíte bát, že by vinyl tekutinu propustil či se obarvil.

Nepořádek stačí setřít vodou a po nehodě není ani památky, kdežto u koberce by to byl už velký problém a zdlouhavé čištění. Vinyl nabízí celou paletu různých vzorů a dekorů, kde nejvíce se objevuje imitace dřeva či přírodních materiálů jako je kámen či korek.