Olympijský festival

Zanedlouho začne olympijský festival! Zbývá pár dní

Letošní rok se bude nést hlavně v duchu oslav stého výročí založení československého státu. Jenže kromě těchto oslav se lidé nemohou dočkat olympijského festivalu, který vypukne ne až za půl roku, ale už za několik málo dní! Slavnostní zahájení Olympijského festivalu v Ostravě vypukne 9. února. Už nyní se pilně pracuje na tom nejlepším prostředí a zázemí pro tento festival. Například v Ostravar Aréně vyrůstají sportoviště, přiváží se hromady umělého sněhu.

Dalo by se říct, že všechny přípravné práce v areálu Olympijského parku a taky v Ostravar Aréně jsou už ve finální fázi. Zbývá doladit jenom pár detailů. Na svém místě je zde už kluziště se zatáčkami, dále je zde připraveno i hřiště určené pro curling, připravuje se i sjezdová dráha pro snowboardisty. Samozřejmě se můžete těšit i na slibovaný skokanský můstek K4.

Už nyní se návštěvníci mohou těšit na možnost vyzkoušet si tradiční, méně tradiční i atraktivní sporty, které se řadí k těm olympijským sportům a které si jen tak někde vyzkoušet nebudou moci.