Ženy utrácí za zbytečnosti

Ženy utrácí za zbytečnosti, jsou často ochotny si na značkové věci i půjčit

Pokud sledujete aktuální dění, pak víte, že na finančním trhu přibývá takzvaných nebankovních půjček. Nyní se nabízí otázka, jestli jsou nebankovní půjčky vůbec využívané, když jich je tolik, odpověď je ale kladná, a to z několika důvodů. V současné době jsou spíše tradiční bankovní půjčky zavrhovány, jelikož nepředstavují peníze ihned. Pokud si člověk chce půjčit, vezme si raději nebankovní půjčky, z nichž celá řada jsou půjčky rychlé a online, což znamená, že si je lze zřídit z pohodlí domova. Mimo to jsou nebankovní rychlé půjčky online také synonymem rychle připsaných peněz na bankovním kontu, proč je tedy zavrhovat. Kdo takové půjčky nezavrhuje, jsou zejména ženy, které jsou ochotny si půjčit i na značkové věci, na které nemají sílu si šetřit.

Ženy jsou v mnoha směrech nepoučitelné stejně jako muži, bohužel ženy jsou nepoučitelné zejména v tom směru, že si půjčují třeba na značkové věci, na které si neumí našetřit nebo na které si nechtějí našetřit, jelikož šetření trvá, zatímco půjčka poskytuje peníze hned, tudíž je možné si danou věc koupit ihned.

Nebankovní půjčky, jako je například půjčka Rerum, by však měly být jen východiskem z neřešitelné finanční tísně nebo by se mělo jednat o pomocníka, který nám vytáhne trn z paty, když finanční rezerva nebude dostačovat. Neměli bychom se v ostatních případech, třeba právě proto, že toužíme po značkové kabelce, zbytečně zadlužovat.

Značkové kabelky za desítky tisíc jsou největším lákadlem

Ženy nejvíce lákají značkové kabelky, bohužel jejich cena sahá až do několika desítek tisíc korun. Pokud se narazí na levnější značkovou kabelku, může se jednat o takzvaný “fake” či padělek. Když už si tedy na takovou značkovou kabelku půjčíte, měli byste se opravdu přesvědčit o tom, že kabelka není padělaná, ale že se jedná o originál, který vám nějakou dobu vydrží, pokud se o něj budete starat.

Značkové oděvy už nejsou tak drahou záležitostí

Bohužel si ženy (a často nejen ony) půjčují i na značkové oblečení, které mnohdy není tak drahé, ale opravdu se najdou lidé, kteří nechtějí vyčkávat do výplaty a raději si nebankovní půjčku vezmou, aby co nejdříve uspokojili své potřeby a tužby.