Craft RunFest

Craft RunFest se blíží – jste připraveni?

Ostrava je dnes třetí největší město České republiky. Je to poměrně úspěch, ale Ostrava je rozhodně tohoto postu hodna. Neustále se do ní stěhují další a další noví obyvatelé, protože se právě toto město snaží o bohatý kulturní program. Lidé se dočkávají také řady oprav a rekonstrukcí, které městu rozhodně jenom prospívají. Ovšem je nutné připomenout, že se sem lidé stěhují i díky řadě vysokých škol a také kvůli řadě pracovním příležitostí.

Pokud se aktuálně chystáte do Ostravy, pak ji rozhodně navštivte až 24. září, protože právě toho dnes se opět koná ročník Craft RunFestu. Tento běžecký festival se opakuje díky loňské oblibě. Jedná se vlastně o běh v centru Ostravy a těšit se můžete na výbušnou směs pohybu a taky samozřejmě na dobrou muziku. Nicméně podnadpis letošního ročníku je: „z Ostravy do New Yorku“.

Více informací o závodu Craft RunFest Ostrava:

Tento běžecký závod v sobě zahrnuje hned několik možností běhu. Můžete se účastnit maratonu, také půl maratonu, pro pokročilé bude připraven desetikilometrový běh a taky jsou možné i štafety na 6×6 kilometrů.

Samozřejmě je to zábava i pro děti, protože jsou připraveny i běžecké závody právě pro ně. Jsou samozřejmě pro všechny věkové kategorie a dokonce i pro maminky s kočárky. Je připraven i nordic walking a taky i benefiční běh RunFest běh pro… (letos to bude určeno pro handicapované).

Přijede nejen české, ale i zahraniční zastoupení!

Tato velkolepá událost v Ostravě zve i zahraniční sportovce, aby si přišli užít tuto velkolepou událost. Navíc pokud se zaregistrují do maratonu nebo půl maratonu, pak mohou vyhrát účast na NYC Marathon 2018.

Pojďte tedy i vy sdílet radost z pohybu, užít si historickou i zelenou Ostravu, oživte společně s námi centrum Ostravy tím nejaktivnějším způsobem a charitativně přispějte na dobrou věc.