Janáčkova filharmonie

Janáčkova filharmonie chystá zahajovací koncert sezony

V Ostravě se neustále něco děje. Není se čemu divit, vždyť město se snaží stále o to, aby se zde lidé měli poměrně rádi a aby zde hlavně rádi žili. A tak se neustále snaží o to, aby zde pořád bylo co dělat. Léto bylo v Ostravě poměrně nabité, ovšem opět se nejvíce osvědčil festival Colours of Ostrava, který přilákal opět nejvíce lidí. Zase se překročila loňská hranice úrovně, ale také počtu návštěvníků – možná za to však mohli hlavně oblíbené zahraniční hvězdy, které byly velkým očekáváním.

Nicméně stále se s programem nekončí. Léto ještě není zdaleka u konce, a tak se obyvatelé nebo návštěvníci tohoto města mohou těšit na další podobné akce, které se chystají. A díky tomu, že už nám nový školní rok klepe na dveře, je pro vás připravena i řada zahajovacích akcí. Přece jenom s novým školním rokem přichází také nový školní rok v mnoha kroužcích. A tak řada takových škol neváhá a vrhá se do zahajovacích akcí, kde přiláká nové studenty.

I Janáčkova filharmonie chystá zahajovací koncert

V Ostravě je jedna z nejpopulárnějších filharmonií v České republice – Janáčková filharmonie. Ani ta nezůstává s koncerty pozadu – i ta se pouští do zahajovacích koncertů. První zahajovací koncert bude konkrétně jednadvacátého září v sedm hodin večer, kdy tak opět vnesou tóny do davu lidé po prázdninové pauze.

Kde se akce koná, kolik bude stát?

Místo akce je zřejmé – zahajovací koncert se bude konat na Janáčkově filharmonii Ostrava (jedná se o budovu DKMO). Co se týče vstupenek, ty lze zakoupit od sto šedesáti korun do dvou set čtyřiceti korun. Vstupenky je taky možné rezervovat, tedy pokud máte jednadvacátého září volno, rozhodně si nějakou tu vstupenku rezervuje, ať se na tento unikátní zahajovací koncert dostanete. Rozhodně to bude za co stát a bude se jednat o nevšední zážitek doprovázený nádhernou hudbou.