Ostravší Arrows

Ostravší Arrows startují další sezonu!

Dnes se dá vykonávat naprosto každý sport během jakéhokoliv ročního období. Díky tomu, že se aktuálně v mnoha městech staví další a další přístřešky a další a další krytá sportoviště, mají tak jakékoliv sporty zelenou i když prší, i když sněží nebo i když je krupobití. Mnoho lidí si myslí, že tenis nebo volejbal či jiný typicky venkovní sport lze vykonávat jenom venku, ale už to tak dávno není – díky tomu, že je dnes kupa krytých sportovišť, nadšenci do těchto sportů je mohou vykonávat kdykoliv během roku.

Nicméně v poslední době se do České republiky hrne vlna oblíbených spíše amerických sportů. Mezi předními sporty se nachází třeba rugby, které je opravdu poměrně populární a velice žádané. Začínají ho hrát například žáci středních škol. Mimo to jde do kurzu i řada bojových sportů, mezi nimiž najdete třeba MMA. Ovšem i baseball je aktuálně v kurzu.

Pro baseball se nadchla Ostrava!

Pro tento sport se nadchla hlavně Ostrava, která neváhala a ihned dala do kupy skvělý baseballový tým. Ten se osvědčil natolik, že se po nějaké obě dostal i do extraligy. Dnes se jedná o tým, kterého se soupeři bojí, protože je opravdu na velice vysoké úrovni. Na letošní sezonu je celý tým skvěle připraven, a tak už se musí jenom doufat, že jim bude štěstí přát.

První zápas extraligy v baseballu se koná konkrétně třetího září a to od čtrnácti hodin. Konat bude na domácí půdě, tedy na SKSB Arrows Ostrava. Arrows Ostrava se hned první zápas utká s pražskou Kotlářskou.

Jaké další zápasy nás v září čekají?

Ovšem to nebude jediný zápas, který nás čeká. Během září je naplánováno hned několik dalších zápasů, kdy první z nich se uskuteční hned ze začátku září. Další důležitý zápas proběhne šestého září, kdy se Arrows utkají se Skokany z Olomouce. Poté bude turnaj až osmého září, kdy se ostravští Arrows utkají s Hrochy z Brna a následovat bude další zápas, který proběhne devátého září, kdy se opět utkají Ostravané s Brňany.