Nazarethi v Ostravě

Nazarethi v Ostravě!

Ostrava je město, kde se většinou koná nejeden velký koncert. Právě proto je to lákadlo pro řadu mladých lidí. Právě mladí lidé jsou milovníky hudební scény, a pokud přijedou nějací nejen čeští, ale také zahraniční populární zpěváci, jsou odhodlaní chodit i přes mrtvoly, aby získali lístky. Důkazem toho byl i letošní ročník festivalu Colours of Ostrava, kde lidé takřka chodili po sobě, aby se dostali co nejblíže k pódiu, protože Ostrava letos hostila opravdu celosvětově známé hvězdy.

Samozřejmě létem to nekončí – město Ostrava má pro své obyvatele a lidi, kteří pochází odjinud, připraveno mnoho dalších koncertů, které jim doslova vytrhnou dech z těla. Jedním takovým je opět další mega koncert, který se uskuteční třicátého září zhruba od devatenácti třiceti hodin v hale Tatran.

Kdo přijede?

Díky veliké oblibě této skupiny se sem opět dostaví skupina Nazareth! Skupina se do České republiky opravdu ráda vrací, protože květnové loňského turné bylo velice energické a plné úžasných lidí. Tato skotská kapela se sem tak velice ráda vrací a už se doslova nemůže dočkat.

Jaké hity jsou mezi těmi nejznámějšími?

Tuto skotskou kapelu známé hlavně díky písním Love Hurts nebo také Dream on. Právě tyto dvě písně se zařadily mezi sto nejlepších skladeb všech dob, a tak se skupina dostala do žebříčku prestižního časopisu Rolling Stone. Samozřejmě tyto hity zazní naživo a vy tak budete svědky unikátního rockového hlasu současnosti – hlasu Carla Sentance.

Nemusíte se však bát, pokud milujete jejich novější skladbu, že jejich novější písně budou vynechány. Tento koncert má jaksi zmapovat celou jejich kariéru, a tak se začne těmi nejznámějšími a skončí těmi nejnovějšími písněmi, které jsou z jejich poslední desky Rock’n’roll Telephone.

Jako předkapela bude skupina CREEDENCE REVIVED a taky CLEARWATER.