Už jste vzali děti do DinoParku

Už jste vzali děti do DinoParku?

S dětmi je to někdy těžké – člověk stále přemýšlí, kam děti vzít, ale někdy opravdu neví, kam by s nimi měl zavítat. Ovšem naštěstí existuje řada míst, které děti naprosto milují a kam je můžete vzít naprosto kdykoliv, protože jedenkrát jim to ani zdaleka nestačí. Pokud navíc žijete v Ostravě, pak právě tady máte takové atrakce pro děti jako stvoření hned na dlani.

Mezi nejoblíbenější dětské atrakce patří rozhodně i oblíbená zoologická zahrada, která je zde v Ostravě vážně krásná. Nicméně pokud děti mají dost živých zvířat, vezměte je na ty dávno mrtvé, které však díky technice trochu ožívají. Vezměte je do DinoParku a ukažte jim svět před miliony lety!

Atrakce nejen pro děti, ale taky pro dospělé!

Samozřejmě je to hlavně atrakce pro děti, ale mnohdy je to i atrakce pro dospělé, protože pokud někoho zajímá dávná minulost, pak je pro něho DinoPark to pravé! Nicméně je však nutné pochopit, že všechno je to udělané pro děti – nikoliv pro dospělé, a tak některé údaje berte samozřejmě s rezervou. Ale co se týče informací o jednotlivých druzích dinosaurů, pak se jedná o holé fakty – vždy se čerpá z osvědčených pramenů.

Stále nové a nové věci!

DinoParku v Ostravě je velice oblíbený. V poslední době sem jezdí opravdu čím dál více lidí. Není se čemu divit – každá návštěva v tomto DinoParku je naprosto jedinečná. Zdejší DinoPark se totiž snaží o to, aby tu bylo stále plno novinek, které budou lákat i ty, kteří už tu jednou byli.

Co se týče aktuálních novinek, pak tu nově narazíte například na vládce druhohor – na Tyrannosaura Rexe, který sem přišel ve zcela novém pohyblivém provedení. Vydává zvuky jako živý a rozhodně vás tímto naprosto nadchne. A děti z něj budou mít patřičný respekt.

Mimo to mohou děti na zdejším paleontologickém hřišti objevit nové kosti, které si pomocí štětečků a různých jiných paleontologických přístrojů mohou vykopat.