Poznejte Ostravu

Poznejte Ostravu v barvách noci!

Ostrava se dnes řadí k poměrně oblíbeným městům, kde lidé velice rádi tráví svůj volný čas. Mnoho lidí se sem v poslední době taky stěhuje a není se čemu divit, je tu dostatek pracovních příležitostí a také dostatek vysokých škol. O bohatý život tu není taky nouze – tedy je tu hodně možností, jak trávit volný čas. Na své si přijdou milovníci zábavy, adrenalinu, ale také i rodiny s dětmi, které mohou svůj volný čas trávit ve zdejší zoo nebo v Dinoparku.

Samozřejmě je tu řada těch klasických památek, které stojí za to navštívit jednou nebo dvakrát, ostatně koná se zde taky řada akcí, které stojí navštívit co nejdřív, protože se už v budoucnu nebudou opakovat. Proto důsledně dohlížejte na kalendář akcí v tomto krásném městě a účastněte se všeho, co pro vás město nachystalo. Rozhodně si s tím dalo práci.

Co se chystá během září?

Léto bylo v Ostravě poměrně nabité a lidé se sem hlavně díky festivalům sjížděli snad z každého koutu republiky. Ovšem i když sice léto končí, není třeba se bát, že s tím skončí i veškeré společenské a kulturní dění v Ostravě. Například se druhého září koná Ostrava v barvách noci. Jedná se o akci, při níž uvidíte, jak vypadá toto krásné a malebné město po západu slunce. Díky tomu, že bude prodloužená otevírací doba na Vyhlídkové věži Nové radnice, můžete se nechat oslňovat krásou tohoto města tak, jak jste to doposud neudělali.

Do kdy je tedy vyhlídková věž otevřená?

Vyhlídkový věž bude otevřena klasicky od devíti hodin, ale prodloužená otevírací doba bude zhruba do jedenácti hodin večer. Samozřejmě to není neplacená akce – dospělí platí šedesát korun, děti, senioři a studenti pak o dvacet korun méně.

Tato akce je první akcí v září, ovšem devátého září se budete moct těšit na zdejší prohlídku vyhlídkové věže po svých a desátého září proběhne komentovaná prohlídka.