Třeba turnaj v kuželkách

Co se koná v září? Třeba turnaj v kuželkách!

Žijeme v době, v níž můžete vykonávat opravdu jakýkoliv sport. K těm nejoblíbenějším patří rozhodně například běh nebo dnes velice oblíbený tenis, dále se nejčastěji vykonává samozřejmě i klasika, což je fotbal nebo hokej. Na chuť se však v poslední době přichází i baletu nebo dokonce i bojovým sportům, z nichž asi nejpopulárnější je smíšené bojové umění, tedy MMA.

Nicméně dnes jde vykonávat i řada oddychových sportů, které lze provozovat i závodně a na profesionální dráze. Jedná se například i o šachy, což je taky sport, dále třeba o šipky nebo o kuželky. A právě konkrétně ruské kuželky jsou populární hlavně v Ostravě, kde se konají dokonce i turnaje. Jeden takový se plánuje na začátek září.

Kde se koná a kdy?

Ruské kuželky jsou poměrně oddychový sport, který vykonává ten, kdo nemá čas trénovat, ale na druhou stranu touží vykonávat nějaký sport, který je naprosto minimálně namáhavý. Ruské kuželky jsou však trochu adrenalinové – to vzrušení se vás zmocní, když vyhrajete či doufáte, že vyhrajete. Možná proto jsou kuželky hlavně v tomto krásném městě oblíbené. Navíc tu mají prostory, kde se dají hrát.

Například turnaj v ruských kuželkách, který se plánuje na šestého září od šestnácti hodin odpoledne, se koná třeba v Centru volného času Poruba – O. Jeremiáše. Účastnit se ho mohou registrované týmy. Více informací však najdete na www.sweb.cz/c.v.c.

Září plné sportovních utkání!

Samozřejmě tento turnaj není jediný, který se v Ostravě koná. Navštívit můžete i nějaký ze západů baseballové ligy Arrows Ostrava, která má naplánováno hned několik zápasů během tohoto prvního podzimního měsíce. Samozřejmě se chystá i Hrabovský půlmaraton, kterého také můžete být součástí.

Od září mimo jiné začínají i hokejové zápasy, první startuje dokonce hned prvního září, kdy se utká HC Vítkovice Ridera s Duklou Trenčín.