Vyberte vánoční výzdobu

Vyberte vánoční výzdobu již nyní

Letní prázdniny se nám blíží ke svému konci. Řada studentů a žáků se už připravuje na nový školní rok, který pro ně jistě bude do jisté míry opět nějak přínosný. Mnoho lidí však teprve odjíždí na dovolené, protože touží po tom, aby se vyhnuli tomu největšímu davu turistů, který byl na oblíbených destinacích během letních horkých měsíců. Pro někoho se však vůbec nic nezmění – někdo stále pracuje, dovolenou si nebere a užívá si každý den, jako kdyby byl ten poslední.

Nicméně někdo už přemýšlí nad vánočními svátky. Přece jenom když je po létě, tak velikou rychlostí k nám opět přijde chladno a Vánoce nám opravdu budou klepat na dveře. Mnoho velkých měst už přemýšlí nad vánoční výzdobou, která bude letos zdobit jejich město.

Jedním takovým městem je i Ostrava, která se však letos rozhodla do výběru vánočního osvětlení zapojit i své obyvatele. Rozhodla se tak pro jistou anketu, v níž mohou obyvatelé města vybrat výzdobu radnice.

Hlasujte do konce prázdnin!

Až do konce prázdnin, tedy do jednatřicátého srpna, můžete hlasovat a vybrat tak vánoční výzdobu zdejší radnice a také Prokešova náměstí. V soutěži je hned několik návrhů a ten, který získá nejvíce hlasů, bude zavěšen během vánočních svátků na náměstí i na radnici. Je tu zhruba dvanáct návrhů, z nichž oceňte svým hlasem ten, který se vám nejvíce líbí a zamlouvá.

Veřejnost zapojena naprosto poprvé

Jelikož je vánoční osvětlení chloubou celého města, měli by se tím chlubit i lidé, nikoliv jenom město jako takové, a tak se rozhodlo, že se letos do výběru vánočního osvětlení zapojí i veřejnost. Nikdo tak nemůže pak říct, že se nevyjádřil či že město si udělalo všechno podle sebe – Ostravu však zajímá, co si lidé přejí a co chtějí, proto uspořádala tuto anketu.

Nicméně je nutné poznamenat i cenu, která se bude pohybovat za toto vánoční osvětlení. Nabídková cena je dána tak, aby nepřekročila milion a půl korun (samozřejmě bez DPH). Tato cena by v sobě měla nést nejen montáž a instalaci, ale taky i demontáž a následně uskladnění. Samozřejmě je v ceně započítán i pronájem tohoto osvětlení. Všechno osvětlení musí být LED a musí využívat světelné efekty Flash, aby osvětlení mělo třpytivý efekt.