Řekněte NE nepořádku v autě a nebezpečnému převážení nákladu

Řekněte NE nepořádku v autě a nebezpečnému převážení nákladu

Drobní podnikatelé i velké firmy stále častěji využívají možnost vestavby do auta. Co to pro ně představuje a jaké jsou hlavní důvody, proč se vestavba vyplatí také vám?  

Bezpečí na prvním místě

Ať už jedete za zákazníkem, nebo auto používáte pro celou řadu dalších účelů, vždy je nutno brát největší zřetel na bezpečnost. Pokud převážíte náklad, který není nijak chráněn, vystavujete se nebezpečí. V případě, že budete nuceni prudce zastavit nebo rychle změnit směr jízdy, se totiž váš náklad může nekontrolovaně dostat i do prostoru řidiče. Právě bezpečnost při provozu je jednou z hlavních devíz vestaveb do auta

Vím, kde co je

Možná i vy někdy bojujete s uspořádáním jednotlivých věcí, které převážíte. I zde jsou vestavby do auta skvělé řešení. Budete si tak moci celý prostor určený pro náklad rozmístit přesně podle vašich potřeb. Do jednotlivých oddílů vložíte nářadí nebo předměty, které jste zvyklí převážet. Už se vám nestane, že se vám nářadí promíchá, nebo že se vám během přepravy „podaří“ smíchat jednotlivé komponenty. Vše je v bezpečí a na svém místě. 

Tam, kam to patří

Rozhodně se nedoporučuje v prostoru automobilu převážet cokoliv, co by v případě nehody mohlo ohrozit posádku. I zde jsou vestavby do auta velkým pomocníkem – prostor kufru, dodávky nebo návěsu dokáží bezpečně roztřídit na jednotlivá odvětví, která zůstanou stále na svém místě. Náklad si tak navyknete uskladňovat skutečně jen v místech k tomu určených. 

Když skončím v práci

Pokud auto využíváte pouze k podnikání, nemusíte již z něj nářadí či potřeby znovu vytahovat. Necháte je stále na svém místě, je konec přenášení předmětů „jako koťat“. Máte auto pro soukromé i podnikatelské účely? Vestavbu využijete i v případě, že se chystáte na výlet nebo na dovolenou. Kdo by nemiloval pořádek v hromadě potřeb, které s sebou vezete? 

Vestavby do auta se hodí jak pro malá osobní vozidla, tak pro dodávky a návěsy. Řeší individuálně každý úložný prostor.